کانتینر انباری در ابعاد بزرگ

کانتینر انباری در اندازه های مختلف : یکی از نمونه کانتینر هایی که کاربردهای بسیار زیادی داشته است و از گروه کانتینرهای آماده محسوب می شوند کانتینر انباری می باشد. این کانتنرها در کشاورزی،صنعت، مسکونی و غیره کاربرد دارد. و جزء پرکاربردترین محصولات امروزی به شمار می رود که به منظور جابجایی کالاها و محصولات مختلف از یک کشور به کشور دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

این جعبه های بزرگ فولادی به عنوان اصلی ترین گزینه ها در صنعت حمل و نقل شناخته می شوند . و همچنین به عنوان یکی از محکم ترین و ساده ترین وسایل که به منظور نگهداری لوازم خانه می توان از آن یاد کرد کـانتینر انبـاری میباشد.

چگونه کانتینر انباری ساخته می شود؟

امروزه بیشتر محصولات و کالاها را به واسطه کانتینرها را جابجا می‌کنند تا از حوادثی همچون باد، باران و غیره در امان باشند. و با سرعت بالاتری به واسطه جرثقیل‌های مگنت تخلیه و بارگیری انجام گردد.

کانتینر انباری

افراد زیادی بر حسب کاربری که دارند از کانتینرها در قسمت های مختلف اعم از حیاط، پارکینگ،پشت بام و غیره برای نگهداری وسایل شان استفاده می کنند. محدودیت در خصوص سایز و ابعاد کانتینر ها وجود ندارد و کانتینر های انباری به عنوان سازه های پیش ساخته از نظر کیفیت و نوع ساخت با کانتینرهای دیگر تفاوت های بسیار زیادی دارند.  و به صورت یک یا چند کانتینر در کنار یکدیگر می توانند مورد استفاده قرار بگیرند.

در یک تعریف ساده این چنین گفته می شود که کـانتینر انبـاری از ۹۰ درصد فولاد بوده که به یکدیگر جوشکاری شده‌اند. و به جز نمای داخل کف در مابقی قسمت ها از فولاد استفاده می شود. از وسایل مختلفی همچون هواپیما، کشتی، قطار، و غیره به منظور حمل و نقل کانتینر انباری استفاده می گردد.

خرید کانتینر انباری

به صورت کلی استفاده از کانتینر برای انباری گزینه مناسبی محسوب می شود و زمانی که از کانتینر برای حمل و نقل استفاده نگردد. میتوان به عنوان انباری به منظور نگهداری وسایل و کالا ها کاربرد داشته باشد.

با توجه به اینکه امروزه نیازهای بشر به صادرات و واردات و انبار کردن موقت و دائم کالا وجود دارد کانتینرها نیز اهمیت ویژه‌ای بدین منظور به دست آورده‌اند.

پس کانتینر انباری به عنوان یکی از ساده ترین،ارزان ترین و ایمن ترین راه ها برای نگهداری لوازم منزل به شمار می رود. اصلی‌ترین هدف تولید این جعبه های بزرگ فولادی برای استفاده در صنعت حمل و نقل کالا بوده است. اما چه بسا بسیاری از مغازه داران یا مدیران فروشگاه که با کمبود جا رو به رو هستند و می‌خواهند کالاهایشان را انبار کنند. از این جعبه های بزرگ فولادی استفاده می‌کنند. که مانند یک گاوصندوق نفوذ ناپذیر محسوب می شوند و البته برای انبار کردن ماشین آلات، لوازم صنعتی و غیره نیز کاربردهای متنوع دارند.

معمولاً برای کانـتینر انـباری از کانتینرهای ۱۰ فوت، ۲۰ فوت یا ۴۰ فوت استفاده می گردد که به صورت تک جداره یا چند جداره هستند. کانتینرها از نظر ظاهری با کانکس ها متفاوت می باشند. و در اشکال تقریبا ساده مورد استفاده قرار میگیرند.

موارد استفاده از کانـتینر انبـاری

افراد با توجه به دلایل مختلفی ممکن است به سراغ خرید کانتینر انباری بروند؛ در هر صورت یکی از موارد مصرف کـانتینر انبـاری برای انبار کردن لوازم خانگی می باشد . و شما می توانید در این شرایط مطمئن باشید که لوازم تان از امنیت کافی برخوردارند و همچنین سالم خواهند ماند.

کانتینر انبار
اگر شما صاحب یک فروشگاه یا تولیدی باشید می‌توانید برای نگهداری محصولاتتان به سراغ کانتینر انباری بروید و حتی گاهی در منازل مسکونی نیز به عنوان یک انباری معمولی از کانتینر استفاده میشود.

این سازه های پیش ساخته دارای مزیت هایی از جمله قابلیت جابجایی سازه، مقاومت در مقابل حوادث طبیعی، عایق مناسب، تنوع در رنگ، پایین بودن وزن سازه، طول عمر بالا می باشند.

انواع کانتینر انباری پیش ساخته

این سازه ها به دلیل اینکه نسبت به سازه های سنتی هزینه کمتری را برای ساخت و ساز می طلبند و سریع نصب می شوند . مخاطبان بسیار زیادی را به خود جذب کرده اند. تجهیزاتی که در عرصه طراحی و تولید انواع کانتینر انباری وجود دارد. نشان می دهند که این سازه ها را در ابعادی که مورد نیاز است می‌توانند تولید شوند. و کمبود فضا را به واسطه آنها جبران نمود و همانطور که اشاره شده است . حتی در مجتمع های مسکونی و خانه های ویلایی نیز میتوان از آنها به منظور انباری استفاده کرد.

  • کانـتینر انـباری مسکونی: می توان برای ساختمان های مسکونی که فضای کافی ندارند از آن ها در پارکینگ، پشت بام و…. استفاده کرد.
  • کانتینر انباری مناسب حیاط: این سازه ها به نوعی طراحی و ساخته می شوند که در حیاط بکار برده شوند و بین ظاهر آنها با نمای ساختمان نیز هماهنگی وجود داشته باشد.
  • کانیتنر انباری مخصوص پشت بام: همانطور که از نام این نمونه پیداست در قالب انباری در خانه های با مساحت کم بر روی پشت بام استفاده می گردد.
  • کانتینر انباری نوع ساده 
  • کانتینر ابناری کارگاهی عمرانی