کانتینر تهران , خرید و فروش انواع کانتینر در گمرک تهران

کانتینر در استان تهران خرید و فروش انواع کانتینر در گمرک تهران : کانتینر جز یکی از وسایل پرکاربردی می باشد که برای موارد مختلفی از آن استفاده می کنند و در سیستم حمل و نقل جهانی به عنوان یکی از مهم‌ترین ابزارها به منظور انتقال کالا می باشد.

در واقع کانتینرها به نوعی طراحی شده اند که که در برابر آب نفوذناپذیری دارند و می توان در شرایط مختلف آب و هوایی از آنها استفاده کرد اما بیشترین کاربردی که از کانتینر می شود در حمل و نقل های دریایی بوده و می توان جزء یکی از پرکاربردترین اقلام از آن ها یاد کرد. پیشرو کانکس تمامی تلاش خود را بکار گرفته تا بتواند اطلاعات کاملی را در خصوص کانکس ها و کانتینرها به مخاطبان عزیز در شهر تهران ارائه بدهد تا با دید بازتری برای انتخاب و خرید تصمیم گیری کنند.

کانتیتر چیست و خصوصیت های اصلی آن شامل چه مواردی می باشد:

با این مقدمه کوتاه متوجه شده‌ایم که کانتینرها به عنوان یک فضای امن و مستحکم می باشند که در اندازه های مختلف و استاندارد جهانی ساخته می‌شوند. کانتینر ها یک اسکلت فلزی به شمار می‌روند که برای نقل و انتقال محصولات مختلف و کالاهای متنوع و متفاوت می توان از آنها استفاده کرد.

کانتینر تهران

در واقع به واسطه این کانتینر ها وسایل گوناگونی حتی از یک کشور به کشور دیگر منتقل می‌شوند و خوشبختانه با پیشرفت های بسیار زیادی که در این عرصه صورت گرفته کانتینرها نیز شاهد تغییرات کاربردی و مفید بوده اند و در موارد مختلف از آنها استفاده می شود و سبب پیشرفت کاری نیز شده اند و در حمل و نقل های دریایی و کشتیرانی همانطور که اشاره نمودیم از آنها استفاده بسیار می شود.

کانتینرها با توجه به شرایطی که قرار است از آنها استفاده شود طراحی و ساخته می شوند و متناسب با محیط مورد نظر آنها و کالاهایی که قرار است بارگیری گردند ساخت آنها آغاز می شود. مثلاً کانتینری که برای نقل و انتقال وسایل خانگی طراحی و ساخته می‌شوند با کانتینری که برای مواد غذایی طراحی می شود متفاوت خواهد بود.

  • یک کانتینر خوب باید دارای امنیت لازم و استحکام کافی باشد و در برابر شرایط مختلف مقاومت بسیار بالایی را از خود نشان بدهد.
  • با توجه به محلی که قرار است از کانتینر استفاده شود طراحی و پیاده سازی می گردد.
  • طراحی کانتینر باید به نوعی باشد که برای بارگیری و تخلیه مناسب بوده و همچنین سریع باشد.
  • بین گنجایش کانتینر و کالا های ارسالی باید هماهنگی وجود داشته باشد.
  • با توجه به نوع محموله باید کانتینر مناسب را انتخاب کرد.

کانتینر در یک نگاه

اگر به زبان ساده بخواهیم کانتینر را تعریف کنیم باید بگوییم کانتینرها به جعبه های بزرگ گفته می شوند که از جنس فلز هستند و از آنها استفاده های بسیار زیادی به منظور حمل و نقل کالا در واردات و صادرات می شود و البته وجود آنها موجب سهولت در این امر شده و برای حمل و نقل های بین المللی کاربردهای فراوانی داشته اند.

کانتینر ها در برابر حوادث دارای مقاومت بالایی هستند چرا که در ساخت آنها از متریال آهن استفاده شده و به نوعی طراحی آنها انجام می‌شود که آب تحت هیچ شرایطی وارد کانتینر نخواهد شد و با توجه به مقاومت و استحکام بالای آنها در زمان جابجایی بار و برخورد وسایل و کالاهای مختلف به یکدیگر در درون کانتینر دچار هیچ گونه آسیب جدی نمی گردد و به همین جهت با کاهش میزان خسارت در حمل و نقل روبرو خواهیم بود.

حمل کالا با کانتینر چه فوایدی دارد؟

امروزه برای اکثر انتقال ها و بارگیری ها از کانتینر استفاده می شود چرا که پیشرفت های بسیار خوبی در این زمینه صورت گرفته و مشاغل مختلف و در صنایع متفاوت به دلیل اینکه نیاز به ارسال سریع و امن محصولات و کالاهای خود دارند کانتینر به عنوان یک گزینه عالی به شمار می رود و با توجه به تغییراتی که در آن صورت گرفته موجب رفع نیاز افراد شده است؛ به همین جهت با پیشرفت تولید کانتینر تهران مشتریان بسیار زیادی نیز به سراغ استفاده از آن رفته اند و جزء مواردی است که طرفداران زیادی دارد.

مزیت های اصلی استفاده از کانتینر در تهران شامل حمل یکپارچه محصولات و کالاها در کانتینر، سپری شدن مراحل سفارش و تحویل محصول به مشتری بدون دخالت واسطه ها، افزایش میزان سرعت بارگیری و تخلیه سریع، استفاده از یک روش جدید و نو به جای استفاده از مراحل سنتی و قدیمی، کاهش میزان هزینه های مرتبط با بسته بندی و بارگیری و تخلیه نمودن کالا، ارسال امن و مطمئن با استفاده از کانتینر، کاهش میزان خسارت های ناشی از سرقت محصول یا شکستگی محصولات حین مراحل بارگیری و….می باشد.

برای جابه جایی کانتینرها از چه وسایلی استفاده می شود؟

به منظور انتقال از وسایلی چون تریلر، کامیون، کشتی، قطار، هواپیما استفاده می شود چرا که قابلیت جابجایی دارند و در دو نوع استاندارد دریایی(برای حمل و نقل های دریایی به واسطه کشتیهای کانتینری ) و استاندارد انباری(برای استفاده در کارگاه ها، انبارهاو…) ساخته می‌شوند. در شهر تهران به دلیل موقعیت جغرافیایی و عدم دسترسی به دریا ، حمل و انتقال آن از طریق زمینی و یا هوایی صورت می گیرد.