کانکس مجهز چیست ؟

کانکس مجهز به چه کانکسی گفته می شود ؟ کانکس ها از تجهیزات بسیار متنوعی بهره مند هستند. و به همین جهت می توان از آنها در شرایط متفاوتی استفاده کرد. یکی از اصلی ترین کاربردهای کانکس که منجر به شناخت عموم نسبت به آن شده. مزایای استفاده و کاربرد کانکس در مواقع بحران است.

خرید کانکس با تجهیزات متنوع

خرید کانکس تجهیز شده مزایای زیادی را به همراه دارد مثلاً در زمان امداد رسانی در شرایط بحرانی، صرفه‌جویی در زمان را به دنبال خواهد داشت. یا در موارد اداری بعد از نصب کانکس می توان سریعتر بهره برداری را شروع کرد.

حتی برای کانکس ویلایی و مسکونی به راحتی تجهیزات و اقلام اولیه در اختیار افرادی که قرار است در کانکس اسکان داشته باشند. در دسترس می باشد و می توانند از آن ها استفاده کنند. در صورتی که فردی نیاز به تهیه امکانات شخصی و جزئیات بیشتری داشته باشد. می تواند پس از قرار گیری سازه و استفاده از آن در هر زمانی برای تهیه آنها اقدام کند.

کانکس مجهز

کانکس مجهز به مبلمان

معمولا برای کانکس های اداری یا کانکس های مسکونی، تجهیز بودن کانکس به مبلمان اداری و تجهیزات متفاوتی نظیر میز منشی، میز کنفرانس، ویدئو پروژکتور و… ضروری است. البته اگر مشتری درخواست دیگری را داشته باشد. میتواند بر حسب نیاز خود به شرکت کانکس را سفارش بدهد و در نهایت کانکسی مجهز تحویل بگیرد.

کانکس مجهز به سرویس بهداشتی

یکی از موارد ضروری که معمولاً برای اکثر کانکس ها باید در نظر گرفته شود سرویس بهداشتی است. چرا که در کانکس های مسکونی ، اداری، فروشگاهی و… نبود این امکانات می تواند مشکلاتی را به وجود بیاورد. جالب است که بدانید به راحتی امکان مجهز بودن سازه به این تجهیزات فراهم می شود. تنها کافیست مشتری در زمان ثبت سفارش خود، درخواست مجهز بودن کانکس به سرویس بهداشتی را  به شرکت ارائه بدهد.

برای نمونه هایی از این سازه ها، سرویس بهداشتی به صورت جداگانه در نظر گرفته می‌شود. و درب آن در بیرون سازه خواهد بود و البته ممکن است بنا به درخواست مشتری درب سرویس بهداشتی در داخل سازه نیز باشد. در هر صورت تمامی تجهیزات برای سرویس نظیر روشویی، شیرالات، لوله کشی و انتخاب سرویس فرنگی یا بهداشتی در نظر گرفته می‌شود. اگر به صورت جداگانه تعبیه شده باشد با کانکس اصلی کمی فاصله دارد.

کانکس مجهز به آشپزخانه

از جمله امکانات رفاهی که می تواند جزء اصلی ترین نیازها محسوب شود سرویس بهداشتی و آبدارخانه است. معمولا در اکثر کانکس ها این امکانات در نظر گرفته می شود. اما گاهی به دلیل کاربری های کانکس شامل کانکس اداری ، نگهبانی، مدیریتی و …. این بخش ها در نظر گرفته نمی شوند.

آبدارخانه و آشپزخانه دو اصطلاح شبیه یکدیگر هستند اما تفاوت هایی با هم دارند. زمانی که صحبت از آبدارخانه می‌شود یعنی یک سینک و آبچکان و یک متر کابینت فلزی برای رفع نیازهای اولیه در کانکس تعبیه می‌شود. اما وقتی کلمه آشپزخانه به کار برده می شود. یعنی مجهز تر بوده و علاوه بر موارد فوق به گاز صفحه ای، هود و… نیز تجهیز شده است. اگر افراد بخواهند برای مدت زمانی طولانی در کانکس اسکان داشته باشند وجود آشپزخانه ضروری خواهد بود.

خرید کانکس مجهز از پیشرو کانکس

کانکس ها برحسب اهداف و نیازهایی که طراحی و تولید می‌شوند دارای تجهیزات متفاوتی نیز می باشند. با توجه به کاربرد آن ها تجهیزات کانکس انتخاب خواهد شد. قطعاً تجهیزاتی که برای کانکس نگهبانی در نظر گرفته می شود. نسبت به کانکس اداری متفاوت است.

به همین جهت شما باید در زمان خرید کانکس ، تجهیزات و کاربرد خود را از کانکس در نظر بگیرید. و در نهایت بهترین انتخاب را انجام بدهید. این نکته را به خاطر بسپارید که ممکن است به هر دلیلی کانکس از پیش طراحی شده مطابق با نیاز شما نباشد.

و آن را نپسندید و اگر به دنبال تجهیزات خاصی هستید سفارشتان را به شرکت ارائه بدهید تا مطابق با نظرات شما برای کانکس تان تجهیزات در نظر گرفته شود. جالب است که بدانید این روزها افراد زیادی از کانکس ها استفاده می کنند تا از مزیت های بی شمار آنها بهره‌مند شوند.