کانکس ها دارای چه تجهیزاتی هستند؟

در ساخت کانکس از چه تجهیزاتی استفاده می شود ؟ یکی از سوالاتی که بسیاری از مشتریان در زمان خرید کانکس می پرسند تجهیزات موجود در کانکس ها می باشد. کانکس ها جزء سازه های پرطرفداری به حساب می آیند که برای موارد مختلف از آنها استفاده می شود؛ این سازه ها علاوه بر اینکه با هزینه بسیار کم نسبت به سازه های سنتی تولید می شوند بلکه سرعت ساخت آنها نیز بسیار بالا می باشد و دارای خصوصیت های منحصر به فرد بوده اند. کانکس ها با توجه به نوعشان دارای تجهیزات متعددی می باشند که در ادامه به آنها اشاره شده تا انتهای این پست پیشرو کانکس را همراهی کنید…

مقدمه ی در خصوص کانکس

امروز نسبت به گذشته ها از کانکس ها بیشتر استفاده می شود و مشتریان بسیار زیادی از این کانکس ها در شرایط متعدد استفاده می کنند. البته در گذشته افرادی که در شرایط محیطی دچار عواملی چون زلزله، طوفان، سیل و غیره می‌شدند و آسیب و خسارت به آنها وارد می شد به سراغ استفاده از سازه های پیش ساخته می رفتند اما با توجه به اینکه این سازه ها در ساخت دارای تنوع گسترده هستند برای مصارف مختلف امروزه مورد استفاده قرار می گیرد تا جایی که مشتریان بسیار زیادی حتی با وجود این که می توانند برای ساخت ساز سنتی اقدام کنند اما به سراغ استفاده از این سازه های پیش ساخته می روند.

کانکس ها دارای چه تجهیزاتی هستند؟

آنچه که سبب شده تا در فضاهای مختلف برای کار یا محل سکونت از این سازه های پیش ساخته و کانکس استفاده شود طرح های بسیار زیبا و متریال های مختلف در طراحی و ساخت کانکس بوده است که تمایل افراد را برای استفاده از کانکس افزایش می‌دهد.

کانکس های پیشرو کانکس چه تجهیزاتی دارند؟

در اکثر کانکس ها تنوع بسیار زیادی در متریال مشاهده می‌شود و دارای تجهیزات متعدد هستند و با توجه به این تجهیزات نصب شده در کانکس و متریال های مصرفی قیمت کانکس نیز تعیین می شود. در هر کانکس با توجه به نوع کاربرد آن از متریال و تجهیزات خاص استفاده می شود مثلا کانکسی که برای مصارف اداری قرار است استفاده شود با کانکس که برای بازی کودکان در فضای باز استفاده می‌شود قطعا دارای تجهیزات متفاوتی خواهد بود به همین جهت شما حتماً باید در زمان خرید کانکس به نوع مصرف دقت کنید و همچنین توجه ویژه ی به تجهیزاتی داشته باشید که در آن نصب می شود.

با مقدمه ی که در خصوص تجهیزات کانکس مطالعه کردید بهتر است بدانید که این سازه ها بنا به درخواست مشتریان به صورت سفارشی نیز توسط شرکت ساخته می شوند چرا که برخی از مشتریان می خواهند که از تجهیزات خاصی در این کانکس ها استفاده شود و تولید کنندگان با توجه به نیاز مشتریان اقدام به پیاده‌سازی این تجهیزات در کانکس می‌کنند و حتی اگر مشتری تمایل داشته باشد انواع مختلف تجهیزات در کانکس با تکنولوژی های جدید و بروز نصب می گردد و توسط تولیدکنندگان انجام می شود که طبیعی است چنین کانکسی از نظر هزینه دارای قیمت بالاتری به نسبت دیگر سازه های پیش ساخته و کانکس ها باشد.

برای اینکه خرید و فروش کانکس را انجام بدهید یا کانکس مد نظرتان را سفارش بدهید که دارای تجهیزات ویژه و خاصی باشد می توانید با مشاورین شرکت در تماس باشید و از قیمت‌های دقیق مطلع شوید.

در کانکس های فروشگاهی چه تجهیزاتی نصب می گردد؟

همانطور که اشاره کرده ایم در هر کانکسی می توان تجهیزات متنوعی را پیاده سازی کرد. اما در این نمونه از سازه ها تجهیزاتی که نصب می شود به صورت اختصاصی و با توجه به کاربری فروشگاه خواهد بود مثلاً اگر قرار است که به عنوان کانکس روزنامه فروشی باشد از تجهیزات مخصوص استفاده می شود ولی اگر که به عنوان کانکس فست فود و رستوران مورد استفاده قرار بگیرد شامل تجهیزات دیگری می شود که در نهایت تجهیزات نصب شده در این کار سبب می شود تا به راحتی بتوان در آن مشغول به کار شد یا سکونت کرد.

کانکس های خوابگاهی چه تجهیزاتی دارند؟

در بیشتر مواقع برای اجرای کردن پروژه های متعدد همچون پروژه های عمرانی،کارگاهی، صنعتی و…کانکس های خوابگاهی می تواند بسیار کارآمد و کاربردی باشند. کانکس خوابگاهی به منظور اسکان دائم و موقت نیروهای کار در پروژه طراحی و ساخته می شوند. در ساخت این نمونه کانکس ها مدل ها و طرح های متفاوتی وجود دارد که تجهیزات شان نیز متغیر بوده است. این کانکس ها دارای مزیت های همچون دوام بالا، سازگاری با هر نوع آب و هوایی، قابل حمل بودن، عایق چندکاره، صرفه جویی در هزینه و…. می باشد.

کانکس های خوابگاهی با توجه به اینکه قرار است افرادی در آنها سکونت داشته باشند شامل تجهیزات متعددی هستند که می توان به درب و پنجره های ایمن، کپسول آتش نشانی، استراکچر، تخت خواب ( شامل پتو، تشک، بالش) نصب تلویزیون، کمد لباس و غیره می باشد.

در کانکس های خوابگاهی با توجه به اینکه فضای کانکس چقدر بوده است و چه تعداد افرادی می خواهند در کانکس سکونت داشته باشند تخت خواب در کانکس قرار داده می شود و بسته به ارتفاع کانکس به صورت یک طبقه یا دو طبقه ساخته می شوند.

در کانکس انباری نیز همین تجهیزات در انواع دیگر نصب می شود و تجهیزات دیگری همچون میز و صندلی یا پارتیشن بندی و قفسه بندی نیز انجام می گردد.

در کانکس های مسکونی یا کانکس های ویلایی چه تجهیزاتی نصب می گردد؟

معمولا در کانکس های مسکونی و کانکس های ویلایی به جهت اینکه افراد در آنها سکونت پیدا می‌کنند از پیشرفته‌ترین نوع تجهیزات استفاده می‌شود تا کانکس نهایی بسیار زیبا و مدرن باشد و نمونه تجهیزاتی که در کانکس های ویلایی و کانکسهای مسکونی مورد استفاده قرار می‌گیرد شامل سیستم تهویه، سیستم برق کشی، سیستم سرمایشی و گرمایشی، درب و پنجره‌های ایمن و ضد سرقت، کپسول آتش نشانی، کلید پریز های نوین و هوشمند(کنترلی یا ساده) و… می باشد.

برای هر کدام از این سیستم های که قرار است در کانکس نصب گردد می توان از تجهیزات بخصوصی استفاده کرد. مثلا برای حمام می توان از تجهیزات پیشرفته ی چون دوش های تلفنی استفاده کرد یا برای آشپزخانه در کانکس های مسکونی از جدیدترین سینگ ها و شیرالات استفاده نمود. در نهایت با توجه به تجهیزات مورد استفاده و نصب شده در کانکس، قیمت کانکس معین می گردد.