کمپ اداری پیش ساخته با تخفیف ویژه %%%

کمپ اداری پیش ساخته در پیشرو کانکس : سازه های از پیش ساخته به عنوان یکی از بهترین و راحت ترین پیشنهادها به منظور استقرار سریع پرسنل یا تجهیز دفاتر کار هستند. و می‌توان به صورت دائم یا به صورت موقت در شرایط بحرانی و بلاهای طبیعی از آنها استفاده کرد. به دلیل این که به راحتی نصب می شوند و سریعاً قابل استفاده می باشند. بسیار پرطرفدار شده اند و آنها را به عنوان کمپ اداری هم می شناسند.

بصورت کلی کانکس کمپ در مناطقی که صعب العبور بوده و امکان تردد افراد به سختی وجود دارد کارایی زیادتری داشته و برای ساخت آن از نظر اندازه هیچ محدودیتی وجود ندارد. وقتی محلی دارای مسیر دسترسی بسیار سخت و طاقت فرسا باشد. و به روش سنتی امکان نقل و انتقال مصالح وجود نداشته باشد. در نهایت باید یک فضای ساختمان را ایجاد کرد می توان از کمپ ها استفاده کرد. البته کانکس کمپ در شرایط متعددی قابل استفاده بوده و بسیار کاربردی است.

معرفی کمپ اداری

این سازه ها در اندازه های مختلف و توجه به نیاز طراحی و تولید می‌شوند. حتی می‌توانند در اندازه‌های ۱۰ متر مربع تا ۴۰۰ متر مربع نیز باشند. گاهی به دلیل شرایط خاص از چند کانکس اداری سبک و کوچک در کنار هم استفاده می‌شود. که به صورت کاملاً مجزا هستند و مورد استفاده قرار می گیرند. کانکسهای اداری یا این سازه های از پیش ساخته شده را با عنوان کمپ های عملیاتی یا کمپ اداری هم می شناسند. که در واقع تمامی این موارد تفاوت های چشمگیری با هم ندارند و همه برای یک فضای کار اداری مورد استفاده قرار می‌گیرند. همانطور که اشاره کرده‌ایم می‌توانند به صورت دائم یا موقت باشد.

کمپ اداری پیش ساخته

فرایند طراحی و تولید کمپ اداری :

برای اینکه کمپ و کانکس اداری طراحی و تولید شود نیاز به طی چندین مرحله مختلف می باشد و عموما ویژگی هایی همچون تعداد سرانه کارمندان، نوع فعالیت اداری، دسترسی های مورد نیاز و… در نظر گرفته خواهد شد؛ البته ممکن است تحت شرایطی که نیاز به تحویل فوری سازه از پیش ساخته شده وجود داشته باشد؛ برخی از این پلان‌ها نادیده گرفته شوند و پلان های دیگری جایگزین شود.

اگر کانکس اداری یا کمپ اداری به صورت استاندارد طراحی و تولید گردد. باید حتماً بررسی موضوع و سلسله مراتب اداری، سرانه میزان افراد و روابط فضاهای اداری، مقدار مساحت کلی محیط، تجهیزات مورد نیاز برای فضای درون سازه، بررسی های آب و هوایی و شرایط اقلیمی منطقه،طراحی پلان و بستر سازی و تجهیز کارگاه،اجرا نمودن سازه و منتقل کردن آن به مکان مورد نظر در آخر بهره‌برداری به ترتیب انجام شود. تا نتیجه ای نهایی مورد رضایت مشتری واقع شود و کانکس نیز از کیفیت بالایی برخوردار باشد.

درون کمـپ اداری چه امکاناتی وجود دارد؟

کمپ اداری می تواند شامل تجهیزات مختلفی باشد و مشتری بر حسب نیاز امکانات و ویژگی های خاصی را برای کمپ اداری در نظر می‌گیرد. با توجه به فضاهای درونی این کمپ‌ها متغیر هستند.به نوعی که برای پروژه‌های بلند مدت که تا چندین سال از کانکس استفاده می‌شود. باید همه بخش‌های یک ساختمان اداری همانند آبدارخانه، سرویس بهداشتی، اتاق کار کارمندان، اتاق منشی، اتاق بایگانی و غیره درون کمپ پیش ساخته در نظر گرفته شود و تمامی این قسمتها به واسطه یک راه را به هم مرتبط باشند؛ حتی ممکن است در چنین شرایطی برای کمپ اداری پیش ساخته خوابگاه یا فضای برای ناهار خوری و اتاق کنفرانس و…نیز در نظر گرفته شود. که از کمپ اصلی جدا بوده و یک سازه مجزا هستند.

در هر صورت برای اینکه امکانات درون کمپ پیش ساخته مشخص شود. باید طبق نظر مشتری و بر حسب نیازهای او برای کمپ اداری لحاظ گردد.

قیمت کمپ اداری

برای بیشتر مشتریان آنچه که نسبت به مابقی فاکتورها مهم و ضروری است قیمت کمپ اداری می باشد. که با توجه به مصالح و درجه کیفی مصالح که در ساخت کانکس استفاده میشود. و دیگر فاکتورها قیمت کانکس اداری یا کمپ اداری مشخص می گردد. البته میزان متراژ کمپ اداری نیز به عنوان یکی از عوامل تاثیرگذار در قیمت به شمار می رود.

در زمان ساخت کـمـپ پیش ساخته باید به چه نکاتی توجه کرد؟

کمپ پیش ساخته دارای انواع مختلفی هستند و می توانند از رنگ ها و جنس های متعددی ساخته شوند. و برای مناطق مختلف مورد استفاده قرار بگیرد و ساخت آنها با توجه به نوع اقلیم آب و هوایی می‌تواند متفاوت باشد. در ساخت و تولید کانکس باید توجه ویژه‌ای به اقلیم شود و هر اقلیم قطعاً متریال خاص خود را می‌طلبد.

در شرایط آب و هوایی که سرد می‌باشد ضخامت کانکس بیشتر بوده و کمپ اداری برای مناطق با آب و هوای معتدل دارای ضخامت کمتری است.

مصالح مورد نیاز برای ساخت کمـپ اداری

جنس این کمپ های اداری عموما از آهن آلات و فلز و ساندویچ پانل بوده و در برابر هر فشار و آسیبی دارای مقاومت بالایی هستند. که این موضوع به عنوان یکی از اصلی‌ترین دلایل خرید کمپ اداری به شمار می رود.

کاربرد کمپ های اداری پیش ساخته

متداول ترین و رایج ترین کاربرد که برای کمپ ها و کانکس از پیش ساخته شده وجود دارد ایجاد دفاتر مهندسی و اسکان کارگران می باشد. مخصوصاً در پروژه‌های عمرانی و جاده‌ای که امکان حمل و نقل و تردد وجود ندارد بسیار کاربردی هستند. البته برای انبار کردن کالا و محصولات کشاورزی و سیلوهای انباری هم کمپ ها کاربرد دارند.

اگر قرار است که شما بهترین نوع کانکس و کمپ را خریداری کنید. باید به  نکاتی که در این پست ذکر شده  دقت کنید و سازه و کانکس را با توجه به مقاصد کاری و نیازتان انتخاب کرده و خریداری نمایید. دقت کنید زمانی شما میتوانید از خریدتان از پیشرو کانکس رضایت داشته باشید که از کارگاه های معتبر و شرکت های شناخته شده کمپ یا کانکس را بخرید.