طراحی و تولید انواع کانکس 12 متری با کیفیت بالا و قیمت مناسب

کانکس 12 متری : یکی از کانکس های پرطرفداری که مشتریان بسیار زیادی آن را سفارش می دهند کانکس های ۱۲ متری می باشد که می توان آنها را در دسته بندی کانالهای مدیریتی، دفتری، کارگاهی و اداری قرار بدهیم. بیشتر کانکس ها در ابعاد های مختلف برای مصارف گوناگونی ساخته می شوند اما این نمونه از کانکس ها بیشتر قابل استفاده هستند و به دلیل اینکه سایز استانداردی دارند دارای تنوع بسیار زیادی هستند و به دلیل این سایز استاندارد کاربردهای وسیعی داشته است.

البته منظور از کانکس ۱۲ متری در واقع مساحت کار نبوده و طول استاندارد کانکس مطرح است که با توجه به اندازه کف تریلی ها به متراژ ۱۲ انتخاب می گردد و بازهم با توجه به استانداردهای تریلی ها در زمان ساخت تهیه می شوند به این معنی که ما اگر بخواهیم مساحت کار را بگیریم تقریبا ۳۰ متر مربع می‌گردد. کانکس های ۱۲ متری اداری و دفتری را در پروژه‌های عمرانی و کارگاهی استفاده می‌کنند و همانطور که ذکر کرده‌ایم در موارد مختلفی می‌توان کانکس ۱۲ متری را به کار برد.

کانکس 12متری

قیمت گذاری کانکس های 12 متری

کانکس های ۱۲ متری از جمله کانکسهای هستند که مورد پسند بسیاری از کاربران و مشتریان عزیز می باشد چراکه قیمت و تنوع در تیپ بندی آنها موجب شده که ارزش بسیار بالایی داشته باشند.

به این نکته دقت کنید با توجه به نوسانات که در بازار در خصوص قیمت کانکس های مختلف وجود دارد، نمی‌توان یک قیمت مشخص شده را برای انواع کانکس مطرح کرد چرا که ممکن است قیمت ها بالا و پایین شوند پس اگر تصمیم به خرید کانکس ۱۲ متری یا سایز های دیگری از کانکس دارید حتما قبل از خرید با مشاوران پیشرو کانکس در ارتباط باشید و به صورت دقیق استعلام قیمت ها را انجام بدهید.

بسیاری از کاربران ترجیح می‌دهند از کانکس های با قیمت مناسب تر استفاده کند و در این شرایط توصیه می شود کانکس های دست دوم ۱۲ متری را انتخاب کنید که می توانید به راحتی توسط پیشرو کانکس دکوراسیون داخلی آن را مطابق با سلیقه خودتان تغییر بدهید و امکاناتی که مد نظرتان است را در کانکس ۱۲ متری پیاده سازی کنید.

قطعا کانکس های دست دوم نسبت به کانکس های نو دارای قیمت های مناسب تری هستند و اگر تصمیم دارید یک گزینه مناسب را انتخاب کنید و هزینه‌های کمتری را صرف خرید کانکس نمایید می توان پیشنهاد کانکس های دست دوم ۱۲ متری را برای شما مطرح کرد.

قیمت کانکس 12 متری

مشخصات فنی کانکس 12 متری

معمولا اندازه کانکس های 12 متری با اندازه 12متر طول با عرض 40/2 یا 3 متری می باشد و برای مصارف اداری، دفتری و مدیریتی و … مورد استفاده قرار می گیرند. جنس بدنه این نمونه کانکس ها گالوانیزه با ورق 0/5 است.

عموما4 عدد پنجره از جنس UPVC 80*1 و یک عدد درب از جنس UPVC فاسات خور 190*90 و شاسی تیرآهن نمره 16 مدل اسکی یا دور کلاف و اسکلت پروفیل 40*40 با ضخامت 2و وزن 11 کیلویی و ارتفاع از کف تا بلند ترین نقطه کانکس 255 سانتیمتر با کف تخته های ضد آب روسی یا سرامیک برای کانکس های 12 متری در نظر گرفته میشود. البته لازم به ذکر است که برخی از این امکانات قابل تغییر می باشد و همواره ثابت نیست.

عایق بندی کانکس های 12 متری به صورت پشم شیشه یا پشم سنگ با توجه به منطقه جغرافیایی تعیین می گردد و همچنین نمای گالوانیزه برای کانکس ها معین می شود.