معرفی کانکس فروشگاهی و نحوه خرید اینترنتی این محصول از پیشرو کانکس : یکی دیگر از نمونه کانکس هایی که قصد معرفی آن را به شما داریم کانکس فروشگاهی می باشد. در واقع این نوع کانکس به نوعی طراحی شده است که بتوان همه یک نیازهای فروشگاه را در خود داشته باشد. معمولاً کانکس های مغازه ای به گونه ای طراحی می شوند که اگر بازدهی پایینی در موقعیت و مکان مورد نظر داشته باشند و بتوان آن را جابجا کرد و به مکان دیگری منتقل نمود.

معرفی کانکس فروشگاهی

  • همانطور که اشاره کرده‌ایم کانکس فروشگاهی را به نوعی طراحی می‌کنند که بتوان آن را جابجا کرده و به همین جهت با عنوان کانکس سیار نیز شناخته می شوند. این نوع کانکس ها به نمونه ای طراحی می شوند که بتوان برای امور تجاری از آنها استفاده کرد و مدل های متنوعی داشته اند و به صورت یک فروشگاه کامل می باشند و تمامی امکانات یک فروشگاه را دارند معمولاً از این نوع کانکس ها در بازارچه های موقتی که در برخی از نقاط راه اندازی می‌شود استفاده می‌کنند. در ادامه به موارد استفاده از کانکس فروشگاهی اشاره می کنیم.
  • استفاده از کانکس فروشگاهی به عنوان میوه و تره بار
  • راه اندازی یک فروشگاه به صرفه نیست و در واقع مغازه ای را بخواهیم اجاره کنیم نیاز به هزینه زیادی دارد می توان از کانکس فروشگاهی استفاده کرد که اگر هم در کارمان موفق نشویم و مشتری زیادی نداشته باشیم به راحتی بتوان آن را جابجا نمود.

انواع کاربرد های مختلف

  • کانکس فروشگاهی به عنوان دکه فروش در مدرسه: از این نوع کانکس در بیشتر مدارس ها استفاده می شود. اگر نیاز باشد که در یک مدرسه یک فروشگاه دایره شود تا دانش آموزان بتوانند در زمان تفریح از فروشگاه خرید کنند بهترین گزینه به شمار می‌رود.
  • استفاده از آن نیز به عنوان بازار موقت: معمولا برخی افراد تمایل دارند که بازارچه‌های موقت را راه‌اندازی کنند. که البته دلایل مختلفی برای راه اندازی بازارچه‌های موقت وجود دارد و نیاز است که از کانکس فروشگاهی استفاده کنیم. البته که می‌توان پس از یک مدتی آن را جابجا کرد و به محل دیگری انتقال داد. علاوه بر آن از کانکس به عنوان غرفه های فروشگاهی در شهرک‌های که به تازگی تاسیس می‌شوند نیز استفاده و کاربرد داشته اند. البته در شهرک های تازه تاسیس که فروشگاه های بزرگ وجود نداشته باشد می‌توان این مورد را بهترین گزینه به شمار آورد.
  • بازارچه های میوه و تره بار بزرگ نیز کانکس فروشگاهی کاربرد دارد. یکی از گزینه های متناسب با این شرایط است که در زمان جابجایی هم مشکلی را به وجود نمی‌آورد.
  • علاوه بر مواردی که گفتیم در فضای سبز اماکن دیدنی و پارک ها نیز کاربرد داشته است

یک کانکس فروشگاهی چه امکاناتی باید داشته باشد؟

دارای ویترین مناسب است که طرح‌های متفاوت شیشه ای داشته است. برای نگهداری مواد غذایی انواع یخچال های فروشگاهی و صنعتی را دارند. بـرای چیدن منظم اجناس دارای قفسه های فروشگاهی است؛ کپسول آتش نشانی دارد. برای تجهیزات فروشگاهی تاسیسات مناسب داشته است و سیستم تهویه خوبی دارد که البته مجهز به سیستم گرمایشی و سرمایشی بوده است. طراحی درونی فروشگاه باید از چوب و ام دی اف تشکیل شده باشد.

نما و طرح کانکس های فروشگاهی

کانکسی که شما تحویل می گیرید در واقع اگر به دست متخصصین ساخته شود قطعاً دارای بهترین طراحی و نقشه کشی خواهد بود. و در واقع کانکس های فروشگاهی را به جلوه های بسیار زیبا می سازند تا در محلی که قرار می گیرند نیز جلوه زیبایی به محیط بدهند و معمولاً طرح‌های خاص و جذابی را برای ساخت کانکس فروشگاهی مورد استفاده قرار می‌دهند.

البته مورد توجه تمام مشتریان عزیز نیز قرار می گیرد. در خصوص حمل کانکس فروشی باید توجه داشته باشید که تمامی هزینه ها بر عهده مشتری است. و بهتر است که همیشه کانکس و جابجایی را به شرکت‌های سازنده بسپارید. تا آنها بتوانند با تمرکز و تجربه ای که داشته اند آن را به صورت سالم به مقصد برسانند.

استفاده از کانکس دست دوم ؟

در بسیاری از موارد ساخت یک کانکس برای مشتری بسیار هزینه بردار است و مشتری ترجیح می‌دهد از کانکس دست دوم استفاده کند. که البته تمامی مزیت‌های یک کانکس نو را در بر داشته است و شرکت سازنده می‌توان آن را با توجه به سلیقه مشتری طراحی کند و به دلخواه را تغییر بدهد. اینگونه نیست که بگویم مشتری از مزیت‌های یک کانکس با خرید کانکس دست دوم بهره مند نخواهد شد. زیرا کاملاً در کارگاه قابل بازسازی است و بسیاری از شرکت ها ترجیح می دهند که هم کانکس نو و هم کانکس دست دوم را داشته باشند تا مشتری با توجه به نیاز خود بر تهیه آن اقدام کنند.

در خصوص خرید کانکس مغازه دست دوم نیز در نظر داشته باشید که به صورت چند نوع میباشد. و همه ما می دانیم که هر وسیله دارای یک طول عمر است و در صورتی که بیشتر از حد معمول کار کند به عنوان کالای دست دوم شناخته می شود. البته شما بعد از خرید کانکس و استفاده از آن دیگر یک کانکس نو نیست و دست دوم به شمار می‌رود. و قطعاً که بر روی هزینه آن نیز تاثیر خواهد گذاشت.

اما نکته را هم به خاطر بسپارید کانکسی که دو یا سه سال استفاده شده باشد. با کسی که دو ماه استفاده شده قطعاً یک قیمت نیست. و کانکس های دست دوم در چندین رده تقسیم‌بندی می‌شوند و هر کدام دارای یک قیمت خاص هستند. و در واقع مهمترین مزیت برای خرید یک کانکس دست دوم قیمت آن نسبت به کانکس های نو می باشد.

پیشرو کانکس– پیشرو در صنعت کانکس