طراحی و ساخت انواع آلاچیق فلزی در پیشرو کانکس

معرفی آلاچیق فلزی در پیشرو کانکس : یکی از آلاچیق هایی که امروزه در بیشتر پارک‌ها، ویلاها، خانه های بزرگ و غیره مورد استفاده قرار می گیرد آلاچیـق فـلزی می باشد که پیشرو کانکس با توجه به تجربه ای که در حوزه ساخت انواع آلاچیق داشته است به شما عزیزان این اطمینان را می دهد که در صورت نیاز آلاچیـق های فلـزی را به بهترین شکل ممکن برای شما طراحی و تولید نماید. کانکس های فلزی دارای ویژگی های متعددی هستند و برای موارد مختلفی می‌توان آن‌ها را به کار گرفت که در ادامه در خصوص آلاچیق فلزی مباحث مهمی ارائه شده است که شما می توانید با وجود آنها اطلاعات خود را در خصوص این نمونه آلاچیق ها بالا ببرید و در صورت نیاز آن را سفارش بدهید.

خصوصیت های آلاچیق فلزی شامل چه مواردی است؟

آلاچیق های فلزی دارای ویژگی های منحصر به فرد و خصوصیت های متعددی هستند که می توانیم به نمای زیبا، سقف شیبدار، داشتن منقل و آتشدان اشاره کنیم. همچنین آلاچیق ها خاصیت ضد زنگ بودن را دارند و در اندازه و طرح های متعددی ساخته می شود و دارای سقف سفالی و قوس‌دار میباشد. این آلاچیق ها سیستم روشنایی مناسبی دارند و به راحتی جابجایی می‌شوند و قابل نصب بوده اند. همچنین قابلیت اتصال به شبکه برق را دارند و در برابر ضربات از خود مقاومت نشان می دهند.

آلاچیق فلزی

آشنایی با انواع آلاچیق فلزی

آلاچیق ها دارای انواع متعددی هستند و شما می توانید در پارک ها، خانه های بزرگ، ویلا ها و غیره نمونه های متفاوتی را مشاهده کنید البته آلاچیق ها با توجه به محل استفاده دارای تنوع زیادی هستند اما به صورت کلی دسته‌بندی آنها شامل آلاچیق فلزی برای ویلا، آلاچیق فـلزی مناسب برای کنار دریا، برای جنگل و برای فضای سبز و پارک می باشد.

آلاچیق برای کنار دریا

همانطور که می توان از نام این آلاچیق میتوان متوجه شد برای کنار دریا و در ساحل اینگونه آلاچیق مناسب می باشد و متصل بودن به شبکه برق، ضدزنگ بودن، داشتن سایه بانی مناسب، داشتن ارتفاع مناسب از زمین و غیره جز ویژگی‌های اصلی آلاچیق چوبی و فلزی برای کنار دریا هستند.

آلاچیق برای پارکها و فضای سبز

یکی دیگر از نمونه های آلاچیق می باشد که شما در فضای سبب می توانید نمونه های آن را مشاهده کنید و اندازه متفاوتی دارند و با توجه به نوع سفارش مشتریان در طرح ها و رنگهای متنوعی ساخته می‌شود.

آلاچیق برای ویلا ها

آلاچیق دارای تنوع زیادی می باشد و امکاناتی که مشتریان عزیز به خواهند در آن قرار داده می شود معمولاً از آلاچیق فلزی در باغ های شخصی و ویلاها استفاده می گردد.

آلاچیق برای جنگل ها

آخرین نمونه آلاچیق قصد معرفی آن را به شما داریم برای جنگلها گزینه بسیار خوبی می باشد و معمولاً در شمال کشور از آن استفاده می گردد. طراحی خاص این نمونه آلاچیق ها سبب می شود تا با آلاچیق های دیگر تفاوت های اصلی داشته باشد و دارای هماهنگی با محیط هستند و در جنگل می توان آنها را استفاده کرد و طرح نامناسب را در جنگل به وجود نمی آورند. برای سقف از سفال استفاده شده و داشتن منقل و آتشدان مناسب به منظور جلوگیری از آتش‌سوزی در آلاچیق فلزی قرار داده شده است همچنین از زمین ارتفاع مناسب دارند و در واقع این نمونه ویژگی ها در ساخت این آلاچیق توجه بسیار زیادی به آنها شده است.

قیمت آلاچیق فلزی

یکی از موارد مهمی که افراد بسیار زیادی در خصوص آن سوال می‌کند قیمت آلاچیق است. همانند آلاچـیق های دیگر دارای قیمت های متفاوتی بوده و چون این آلاچیق ها تنوع بالایی دارند با توجه به زیباسازی نمای ظاهری و متریالی که در ساخت آلاچیق مورد استفاده قرار می گیرد قیمت‌های متفاوتی برای هر نمونه در نظر گرفته می‌شود و مشتریان برای استعلام دقیق قیمت ها با خصوصیت‌های مدنظر می‌توانند با پیشرو کانکس در تماس باشند.