کانکس 15 متری – قیمت مناسب کانکس 15 متری دست دوم

کانکس 15 متری به بهترین قسمت در پیشرو کانکس : کانکس های ۱۵ متری با توجه به فضایی که دارند دارای امکانات ویژه ای می باشند و اگر مشتری درخواست امکان جدیدی را داشته باشد در کانکس ۱۵ متری لحاظ می گردد. این نمونه کانکس ها یعنی مدل ۱۵ متری را معمولاً به شکل کانکس ویلایی ۱۵ متری یا همان کانکس ویلایی تولید می‌کنند. معمولاً بیشتر مشتریانی که سفارش این نمونه کانکس را می‌دهند. یک فضای اختصاصی را دارند که برای قرارگیری این کانکس ۱۵ متری در نظر گرفته شده است.

کانکس 15 متری

کانکس 15 متری

با توجه به اینکه در بسیاری از مناطق اجازه ساخت و ساز داده نمی شود بهترین کار این است که یک خانه کوچک با تمام امکانات را خریداری کنیم که به عنوان کانکس ۱۵ متری می‌باشد. در فضای موردنظر بتوانیم از آن استفاده نماییم. جالب است بدانید برخی موارد مشتریان از شرکت می‌خواهند که یک کانتینر ۱۵متری خود را با تغییر کاربری به ویلایی تبدیل کنند.

و نهایت استفاده را از آن داشته باشند و البته ما به بسیاری از مشتریان می‌گوییم که می‌توانند کانکس دست دوم را خریداری کنند. و در کوتاه‌ترین زمان آن را به یک سازه مسکونی تبدیل نموده و از آن استفاده کنند. قطعاً با خریداری سازه دست دوم و کانکس هایی که از قبلاً استفاده شده‌اند صرفه جویی هایی در هزینه ها صورت می گیرد.

 

امکانات کانکس 15 متری

همانطور که اشاره کرده‌ایم کانکسهای ۱۵ متری به دلیل اینکه فضای بسیار زیادی دارند. و می‌توان در آن امکانات ویژه ای را قرار داد که تخت های خواب، سرویس بهداشتی حمام و دستشویی، کابینت ها در اندازه های مختلف، انواع درب آلومینیومی و فلزی، قفسه بندی. فایلینگ، سیستم گرمایشی و سرمایشی مطلوب، سیستم تهویه و پارتیشن‌بندی و کپسول آتش نشانی در مواقع ضروری به عنوان برخی از این امکانات محسوب می شوند.

در چه شرایطی می توان از کانـکـس 15 مـتری استفاده کرد؟

از این کانکس ها می توان در بخش های مختلفی استفاده نمود که شامل موارد زیر می باشد:

  • بخش پروژه های راه سازی
  • بخـش پروژه های ساختمانی
  • بخش کانکس های کارگری
  • بخـش کانکس های تجهیز کارگاهی
  • بخش کانکس های انباری
  • در بخش کانکس های سالنی
  • و …

 

قیمت کانکس 15 متری

کانکس 15 متری دارای امکانات مختلفی هستند و دیوارهایی از جنس pvc و پنجره های فلزی و درب های فلزی را داشته‌اند و معمولاً برای درب و پنجره ها از حفاظ استفاده می گردد و سیم کشی به شکل روکار به واسطه داکت با فیوز مینیاتوری انجام میگیرد.

این نمونه کانکس ها برای شرایط مختلف آب و هوایی قابل استفاده هستند. کاربران زیادی ترجیح میدهند به جای اینکه زمان زیادی را صرف ساخت و ساز برای محل استراحت کارکنان و کارگران قرار بدهند. از کانکس های پیش ساخته 15 متری استفاده نمایند.

کانکس های 15 متری قابل شست و شو هستند .و میتوان آن ها را با عنوان کانکس های مسکونی نیز بشناسیم. چرا که تمامی امکاناتی که در محیط مسکونی وجود دارد در این نمونه از کانکس ها پیاده سازی شده است. تا افراد بتوانند بدون وجود مشکلی به زندگی در آنها بپردازند.