قیمت کانکس 15 متری دست دوم و نو【قیمت مناسب】

بهترین قیمت کانکس 15 متری دست دوم و نو در پیشرو کانکس: کانکس های ۱۵ متری که در در ابعاد 2/5*6 تولید می شوند، با توجه به فضایی که دارند دارای امکانات ویژه ای می باشند و اگر مشتری درخواست امکان جدیدی را داشته باشد در کانکس ۱۵ متری لحاظ می گردد.

کانکس 15 متری کاربری های مختلفی از جمله ویلایی، اداری، کارگاهی، نگهبانی و عیره دارد. مشتریان پیشروکانکس می توانند بر اساس بودجه مورد نظر خود، کانکس 15 متری سفارش دهند تا بر اساس بودجه مورد نظر آن ها، جنس و امکانات کانکس، مشخص گردد.

در صورت نیاز به مشاوره در خصوص خرید و قیمت کانکس 15 متری می توانید با کارشناسان ما به شماره های 09126005140، 09122023170 تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت کنید.

کانکس 15 متری

کانکس 15 متری

قیمت کانکس ویلایی 15 متری

قیمت کانکس ویلایی 15 متری می تواند بر اساس پارامترهای مختلف، متغیر باشد. به عنوان مثال، جنس کانکس، اسکلت، امکانات رفاهی و تزئینی داخل کانکس از قبیل دیوارپوش و غیره می تواند تعیین کننده باشد، اما قیمت این نوع کانکس ها از 30.000.000 تومان تا 200.000.000 تومان متغیر است.

قیمت کانکس 15 متری ساندویچ پانل

کانکس ساندویچ پانل یک نوع کانکس است که در پوشش سقف، کف و دیواره‌ های آن از متریال پیش ساخته ساندویچ پانل استفاده می‌شود و به‌ عنوان عایقی در مقابل گرما و سرما شناخته می‌شود. ساندویچ پانل که جهت ساخت کانکس استفاده می‌شود، ساختاری لایه‌ای داشته و در بخش میانی آن یک فوم سبک و منعطف به کار می‌رود.

کانکس ساندویچ پانل به دلیل داشتن لایه عایق، برای مناطق سرد و همچنین مناطق گرم سیر شرجی بسیار مناسب است و در فصاهای کارگاهی، قرارگاه ها، مسکونی و تجاری استفاده می شود و قیمت کانکس ساندویچ پانل 15 متری بین 60.000.000 تومان تا 240.000.000 تومان می باشد.

کانکس 15 متری اداری

کانکس اداری 15 متری به دلیل ساختار سبک و قابل حمل، برای استفاده در موقعیت‌ های مختلف، کاربرد دارد. این نوع کانکس می‌تواند به عنوان دفتر کوچک، اتاق جلسات، انبار، پایگاه موقتی و یا محل کار در محیط‌ های کارگاهی، قرارگاه‌ها، کارگاه های ساختمانی و پیمانکاری و غیره استفاده شود.

قیمت کانکس های اداری 15 متری می تواند بین 30.000.000 تومان تا 120.000.000 تومان متغیر باشد.

قیمت کانکس سایدینگ 15 متری

کانکس های سایدینگ ظاهری زیبا دارند و معمولا برای مواردی از قبیل استفاده مسکونی و ویلایی و یا کارگاهی و اداری مورد استفاده قرار می گیرند. نمای این سازه بیشتر بصورت کلبه ای بوده و ارتفاع آن نیز نسبت به کانکس های دیگر بلندتر می باشد. شاسی کانکس از تیر آهن نمره 14 بصورت دور کلاف می باشد.

برای ساخت کانکس های سایدینگ از پروفیل های سنگین 8 در 4 و 4 در 4 استفاده می شود تا دوام بالایی داشته باشند. پنجره های این نوع کانکس ها از نوع UPVC دو جداره و با شیشه های 4 میل اصل ساخته می شوند. در ساخت کف کانکس های سایدینگ نیز از تخته 18 میل ضد آب استفاده می شود.

قیمت کانکس 15 متری سایدینگ بین 46.000.000 تومان تا 200.000.000 تومان متغیر می باشد.

قیمت 15 متری کارگاهی

کانکس 15 متری کارگاهی با پوشش گالوانیزه ساخته شده و در محیط های کارگاهی برای اسکان کارگران و سایر فعالیت‌های عمرانی و کارگاهی مورد استفاده قرار می گیرد. البته استفاده از این کانکس ها به عنوان محلی برای سرایداران نیز کاربرد دارد.

از لحاظ هزینه‌ای، این کانکس‌ها مناسب‌تر بوده ولی در زمینه مصالح به کار رفته در تولید آن‌ها، نسبتاً ضعیف‌تر هستند. کانکس کارگاهی معمولاً برای پروژه‌هایی با دوره بهره‌برداری کمتر از 3 سال مورد استفاده قرار می گیرد.

شاسی کانکس 15 متری کارگاهی از جنس تیرآهن 14 ساخته شده و از پروفیل‌های سنگین 4 در 4 برای اسکلت اصلی آن استفاده شده است. این کانکس‌ها مجهز به درب‌ها و پنجره‌های آلومینیومی، کفپوش 16 میلی‌متری و سیم‌کشی با کیفیت درجه یک هستند. همچنین، ورق‌هایی به ضخامت 3 میلی‌متر در بدنه و 4 میلی‌متر در سقف در طراحی آن ها به کار رفته است.

قیمت کانکس کارگاهی 15 متری بین 20.000.000 تومان تا 180.000.000 میلیون تومان می باشد.

قیمت کانکس 15 متری لوکس

کانکس های لوکس و لاکچری، همانطور که از اسمشان هم پیداست، امکانات و ظاهری زیباتر داشته و به همین دلیل، قیمت بالاتری نیز دارند. معمولا از کانکس های لوکس برای کانکس ویلایی، کانکس های فروشگاهی، دفاتر اداری و فروش، ورودی شرکت ها و غیره استفاده می شود.

کانکس های لوکس به صورت متری از 5.000.000 تومان تا 11.000.000 تومان می باشند.

قیمت کانکس 15 متری چوبی

کانکس چوبی یک نوع کانکس است که دیواره و بدنه خارجی و داخلی آن از چوب ساخته شده است. این نوع کانکس به دلیل زیبایی و هماهنگی با محیط طبیعی، محبوبیت زیادی دارد. کانکس های چوبی کاربردهایی  از جمله خانه‌های پیش ساخته، دفاتر کاری موقت و حتی اتاقک‌های نگهبانی دارند.

قیمت کانکس چوبی 15 متری بسته به عوامل مختلفی مانند کیفیت مواد به کار رفته، طراحی و امکانات اضافی می تواند بسیار متغیر باشد، به همین جهت بهتر است برای دریافت قیمت دقیق تر با دفتر پیشرو کانکس تماس حاصل نمایید.

امکانات کانکس 15 متری

همانطور که اشاره کرده‌ایم کانکسهای ۱۵ متری به دلیل اینکه فضای بسیار زیادی دارند. و می‌توان در آن امکانات ویژه ای را قرار داد که تخت های خواب، سرویس بهداشتی حمام و دستشویی، کابینت ها در اندازه های مختلف، انواع درب آلومینیومی و فلزی، قفسه بندی. فایلینگ، سیستم گرمایشی و سرمایشی مطلوب، سیستم تهویه و پارتیشن‌بندی و کپسول آتش نشانی در مواقع ضروری به عنوان برخی از این امکانات محسوب می شوند.

در چه شرایطی می توان از کانکس 15 متری استفاده کرد؟

از این کانکس ها می توان در بخش های مختلفی استفاده نمود که شامل موارد زیر می باشد:

  • بخش پروژه های راه سازی
  • بخـش پروژه های ساختمانی
  • بخش کانکس های کارگری
  • بخـش کانکس های تجهیز کارگاهی
  • بخش کانکس های انباری
  • در بخش کانکس های سالنی
  • و …

 

قیمت کانکس 15 متری

سخن پایانی

ما در این بخش سعی کردیم قیمت کانکس 15 متری را در انواع مدل ها و کاربری ها بررسی کرده و لیست قیمت این کانکس ها را برای شما عزیزان ارائه کنیم. همانطور که در ابتدای مطلب هم بیان کردیم، ممکن است این قیمت ها به دلیل نوسانات قیمت مواد اولیه کانکس های 15 متری، متغیر باشد.

به همین دلیل پیشنهاد میکنیم برای دریافت قیمت به روز و دقیق، با کارشناسان ما به شماره های 09126005140، 09122023170 تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت کنید.