گروه صنعتی پیشرو کانکس تولید کننده و تامین کننده انواع کانتینر 20 فوت و 40 فوت با استاندارد های بین المللی در کشور است . کانتـینر اکثر در این دو اندازه تولید می شود . با توجه به تجربه زیاد در تولید و ساخت انواع کانتینـر توانسته ایم اکثر مشتریان خود را راضی نگهداریم و این مسئله مهمی برای ما است .

در ساخت کانتینـر مهمترین مسئله جوشکاری است که گروه صنعتی پیشرو کانکس از افراد متخصص به همراه بهترین نوع تجهیزات برای اینکار استفاده می کند البته که رعایت استانداردهای بین المللی لازم می باشد . نمونه های طراحی و تولید شده انواع کانتینـر 20 فوت و 40 فوت توسط پیشرو کانکس در زیر آورده شده است . می توانید مشاهده کنید و برای استعلام قیمت کانتینـر حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید .

کانتینر

فروش کانتینر 20 و 40 فوت

علاوه بر تولید ؛ پیشرو کانکس اقدام به خرید و فروش انواع کانتینـر اعم از ( سربازی , یخچالی , مسکونی , حرارتی , حمل گاز , انواع کانتینر تهویه دار , سوپر رک , کانتینر عایق دار ) می کند و هر نوع کانتینری که مشتری درخواست کند در کمترین زمان تهیه کرده و ارسال می کند .

کانتینر دست دوم

بیشتر مشتریان از ما درخواست جنس دست دوم می کنند . چرا که می خواهند فقط یکبار کالا یا محصول با آن جابجا کنند و دیگر نیازی به آن نخواهدند داشت . در نهایت دنبال کانتینـر کارکرده (دست دوم) هستند. باید دقت داشت که در خرید جنس دست دوم باید دقت کافی داشته باشید . هر چند پیشرو کانکس همیشه بعد از خرید کانتینر دست دوم اقدام به بازسازی و نوسازی آن می کند و بدون مشکل محصول را عرضه می کند ولی با این حال باید دقت کافی داشته باشید .

از دیگر خدماتی که پیشرو کانکس در زمینه تامین کانتینر می کند خرید و فروش دست دوم می باشد . جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کانتیـنر دست دوم بهتر است حتما تماس بگیرید و اینکه برای خرید حتما باید حضور داشته باشید .

اگر اطلاعات کافی در خصوص کانتـینر و انواع به ویژه دست دوم ندارید حتما با مشاورین ما در گروه صنعتی پیشرو کانکس تماس بگیرید . ما متخصصین حرفه ای را در مجموعه در اختیار داریم که می توانند راهنمای خوبی برای شما باشند .

انواع کانتینر

برای بیش از 90 درصد کالاهای تجاری و غیر نظامی در دنیا در حمل و نقل از کانتینر استفاده می شود . لذا برای تولید آن استاندارد و اندازه مشخصی وجود دارد که از طول 8 فوت تا 56 فوت متغیر است . در بین همه اندازه ها دو اندازه 20 فوت و 0 فوت دارای بیشترین تعداد کانتینر های موجود در دنیا می باشند و حدودا 80 درصد را به خود اختصاص داده اند. کانتینر 45 فوت و 5 فوت بیشتر در کانادا و ایالات متحده کاربرد دارد . در ساخت کانتینر 20 فوت و 40 فوت بر اساس استاندارد از ورقه های فولادی زخیم و ضد زنگ استفاده می شود که دارای کف با تخته سه لایه است .

کانتینر

کانتینـر سر باز

همانطور که از اسمش مشخص است سقف ندارد و بیشتر برای حمل کالاهای دارای ارتفاع استفاده می شود .

کانتینـر یخچالی

از این نوع کانتین برای حمل مواد غذایی استفاده می شود و در بین انواع کانتینر ها یکی از پرکاربردترین ها است.

کانتینـر حرارتی

مانند کتانتینر یخچالی ولی برعکس آن کاربرد دارد و بیشتر برای جابجایی موادی که نیاز به دما دارند استفاده می شود .

کانتینـر حمل گاز

برای حمل گاز قابل انفجار طراحی و ساخته می شوند که دارای امنیت بالایی هستند و ظخامت قابل توجی در قبال فشار گاز دارد .

کانتینـر تهویه دار

بیشتر برای حمل مواد غذایی یا هر نوع کالایی که نیاز به تهویه دارد مورد استفاده قرار می گیرد مثل میوه و سبزیجات و ..

کانتینـر سوپر رک

این نوع کانتینـر بیشتر برای حمل اجسام بد فرم استفاده می شود و پهلوها و اطراف این کانکس یا دائمی باز است و یا قابلیت باز شدن دارد.

کانتینـر عایق دار

بیشتر محصولات برای جابجایی به ویژه در دریاها نیاز به این است که کانتینـر عایق دار باشد و از نفوذ رطوبت یا گرمای بیش از اندازه به داخل جلوگیری شود .

لیست قیمت کانتینر

قیمت کانتینر

برای دریافت لیست قیمت انواع کانتینر می توانید با کارشناس فروش ما تماس بگیردید .