کانکس اداری سبک و لوکس با قیمت مناسب و تخفیف ویژه

خرید و فروش انواع کانکس اداری با سیستم سرمایش و گرمایش مجهر به سرویس بهداشتی و آبدارخانه :  یکی دیگر از کانکس هایی که بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد و قصد معرفی آن را داریم کانکس اداری می‌باشد که اکثراً به عنوان دفتر مدیریتی یا دفاتر کار در مراکز خصوصی یا دولتی مورد استفاده قرار می‌گیرند و قطعاً از نمونه کانکسهای می باشد که در ابعاد بزرگتر طراحی و تولید می گردد.

این نوع کانکس ها باید دارای اتاق های پرسنل مثل اتاق منشی، اتاق مدیر، اتاق معاونت و اتاق کارمندها و غیره باشد. همچنین باید دارای نمازخانه و سالن انتظار باشد. کانکس اداری باید یک اتاق تحت عنوان آبدارخانه نیز داشته باشد که دارای تمامی امکانات یک آبدارخانه سیار باشد و مجهز به سرویس بهداشتی نیز باشد و همچنین امکانات دیگری نیز در صورت لزوم باید به کانکس اداری افزوده شود.

حمل و بارگیری کانکس اداری

موارد استفاده

این سوالی است که بسیاری از مشتریان می پرسند که می‌توان به صورت کلی به چهار مورد اشاره کرد:

 • در مناطق محروم می توان از کانکس اداری به عنوان بخش اداری و مدیریت مناطق کوچک استفاده نمود
 • در پروژه های دولتی و خصوصی که هنوز به اتمام نرسیده اند برای راحت تر مدیریت کردن پروژه ها می توان استفاده کرد
 • در سازمان‌های دولتی برای مدیریت می توان از کانکس اداری استفاده کرد
 • مورد بعدی که می توان در خصوص استفاده از کانکس به آن اشاره کرد کارگاه های بزرگ صنعتی مثل مجتمع های فولاد می باشد. معمولاً در شرایطی که نیاز باشد یک مکان مستقر برای کارمندان وجود داشته باشد از این نوع کانکس استفاده می‌کنند که تقریباً تمامی امکانات یک کانکس اداری را داشته است

طرح و نمای کانکس های اداری چگونه است؟

یکی از مواردی که در تولید و طراحی کانکس های اداری بسیار مورد توجه قرار می گیرد طرح و نمای درونی و بیرونی کانکس است. در واقع باید به نوعی باشد که زیبایی را به محیط بدهد و توجه زیادی به آن شود اگر کانکس دارای نمای جذابی نباشد قطعاً کارمندان حس خوبی نسبت به آن نخواهند داشت زیرا در محیط کار آنها محسوب می شود.

 

بسیاری از مشتریان خود درخواست یک نما و طرح را داشته‌اند و از شرکت می خواهند که طرح خودشان را بر روی کانکس پیاده کند و البته در چنین مواردی هزینه های متفاوتی، با پیشرو کانکس همراه باشید.

انواع کانکس اداری پیشرو کانکس

انواع کانکس اداری

قبل از معرفی انواع اداری لازم است مزیت‌های استفاده از آن را نیز بیان کنیم:

این نوع کانکس ها به راحت قابل جابجایی و انتقال می باشند و نسبت به سازه های ثابت مثل سازه‌های آهنی دارای قیمت مناسب تری بوده‌اند و در برابر رطوبت و تشعشع خورشید از خود مقاومت نشان می دهند و همچنین در برابر زمین لرزه نیز مقاوم می باشند. همچنین دارای فضای جذاب و از پیش ساخته شده هستند.

کانکس اداری ثابت

به دلیل اینکه کانکسـهای اداری بسیار بزرگ هستند و بیشتر مشتریان درخواست می‌کنند که کانکس مدیریتی را به صورت ثابت در محل قرار بدهند که البته این کار با دست به متخصصین انجام می‌شود و دیگر میتوان کانکس را به صورت ثابت در اختیار داشت.

کانکس اداری دو طبقه

مانند کانکس های دیگر کانکس اداری نیز می‌تواند در طبقات ساخته شود و به صورت دو طبقه باشد و هیچ مشکلی هم در این رابطه وجود ندارد و رضایت مشتری در این موارد به دلیل اینکه فضای بیشتری را در اختیار دارند جلب می شود.

در خصوص حمل و بارگیری کانکس بهتر است به خاطر داشته باشید که مشتریان از شرکت درخواست می‌کند که حمل و جابجایی را شرکت انجام بدهد که با توجه به تجربه کاری بدون هیچ گونه ایراد و عیب و نقص ای می تواند به مقصد برسد و هزینه های ارسال و حمل و بارگیری بر عهده مشتری خواهد بود

ساخت کانکسهای اداری معمولا از ورقه‌های سنگین و تیرآهن استفاده می شود و در زمان بارگیری و حمل و نقل مکان هیچ‌گونه پیچیدگی و سختی کار وجود ندارد و کانکس مشتری به صورت سالم به مقصد خواهد رسید.

تمامی کانکس هایی که ساخته می شود دارای گارانتی بوده و به همراه پشتیبانی فنی که می‌توان برای رفع ایرادات جزئی از آن استفاده کرد.

مشخصات فنی

کانکس اداری معمولا شامل مشخصات فنی می باشد که در ادامه به صورت خلاصه به آنها اشاره کرده ایم:

 • دارای درب و پنجره آلومینیوم می باشد.
 • پوشش خارجی کانکس از ورقه گالوانیزه شادولاین یا فرم دار بوده رنگ کورهای می‌باشد.
 • اسکلت فلزی کانکس ازنمونه پروفیل سنگین با پوشش ضد زنگ در اندازه ۴۰ در ۴۰ یا ۴۰ در ۸۰ بوده است.
 • شاسی کانکس ازنمونه تیرآهن است.
 • پوشش درونی کانکس از جنس pvc و دارای عایق پلی استایرن است.
 • دارای تأسیسات کامل از جمله سیم کشی استاندارد، روشنایی، کلید، پریز و غیره می باشد.
 • در کانکس اداری امکان پارتیشن بندی درونی وجود داشته است و همچنین مجهز به آبدارخانه و سرویس بهداشتی و حمام می باشد.
 • دارای کفپوش می ‌باشد.
 • امکان ساخت کانکس با عرض ۲ در ۴۰ سانتی متر و یا ۳ متر با طول ۶ تا ۱۲ متر و سایز سفارشی بیشتر از ۱۰۰ متر مربع وجود داشته است.

پیشرو کانکس- پیشرو در صنعت کانکس

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *