خصوصیات و قیمت کانکس آرایشگاهی پیشرو کانکس

خصوصیات و قیمت کانکس آرایشگاهی پیشرو کانکس : به اینگونه آرایشگاه ها که در محل هایی مثل ترمینال ها و نمایشگاه برقرار می شوند کانکس آرایشگاهی می گویند. یکی از فواید خوب این کانکس ها این است که وقتی انسانها به مسافرت  های طولانی مدت می روند باعث می‌شود که مشکل ظاهری  آنها حل شود و دیگر نگران آراستگی خود نباشد .این ارایشگاه ها ویژگی های بسیار خوبی دارند و دیگر انسان دغدغه تمیزی بودن و مرتب بودن را ندارد.

کانکس های آرایشگاهی و ویژگی های آنها

هر یک از کانکس های آرایشگری ویژگی های منحصر به فردی دارد و به همین دلیل در آن ها از تجهیزات بسیار مهم و تخصصی به کار رفته شده است و البته آرایش و پیرایش هر انسانی در زندگی آن باید امری کاملاً تخصصی باشد و انسان باید به زیبایی خود اهمیت دهد و به همین دلیل  در کانکس های آرایشگاهی از تجهیزات بسیار عالی استفاده می شود.

در کانکس آرایشگری استفاده از نور پردازی های بسیار زیبا برای زیبایی سالن و توجه مشتری استفاده شده است. البته از نظر ظاهری و نوع دیوارهای آنها برای خانم ها و آقایان متفاوت است برای خانم ها بیشتر از دیوار های استفاده می شود با طراحی بیشتر که از بیرون داخل آن مشخص نباشد و خانمها معذور نباشند.

کانکس آرایشگاهی

در این آرایشگاه‌ها مکانی را برای سرویس بهداشتی و شستن سر در نظر گرفته شده است؛ این  آرایشگاه به صورت شیشه ای هستند که می‌توانند بیشتر از نور  طبیعی استفاده کرد. این کانکس ها بسیار تخصصی و زیبا طراحی و تولید می‌شوند و کانکس ها را در کارگاهها و کارخانه ها از قبل آماده می کنند و در محل مورد نظر نصب می کنند و تجهیزات و وسایل آن  را در محل نصب می‌کند.

دیوارهای کانکس را با توجه به اموری که قرار است در آن  انجام شود طراحی می کند مثلاً اگر برای بانوان باشد دیوارهای شیشه آن به نوعی فیلتر  مجهز می شوند تا از بیرون هیچگونه دید به داخل داشته باشند و کسی نتواند بانوان را در آن ببیند.  اگر آرایشگر هستیم و قصد خرید کانکس را داریم باید به چند نکته مهم توجه کنیم.

نکات مهم در زمان خرید کانکس

یکی از موارد مهمی که باید در خرید کانکس دقت کرد اندازه گیری دقیق محلی است که قرار است در آنجا کانکس قرار بگیرد. همیشه باید در آرایشگاه نظافت را رعایت کنیم که بتوانیم مشتری های بیشتری را جذب کنیم. برای جلب توجه مشتریان دیواره های بیرون کانکس ها به صورت زیبا طراحی کنید که مشتریان بیشتری داشته باشید و توجه آن ها را بتوانید جلب کنید.

دقت کنید محل را گونه ای طراحی کنید که در مواقع ضروری آن را جابجا کنید. یکی از موارد مهم‌در   کانکسهای آرایشگری استفاده از در پنجره های محکم است و حتماً دقت کنید که برای در و پنجره آن حفاظ قرار دهید. اگر در کانکس شیر آب وجود ندارد باید سعی کنید تانکر آب در آن نصب کنیم.  در کانکس های آرایشگاه نزدیک بودن به انشعاب آب ومکانی برای تخلیه فاضلاب ها ضروری می باشد.

قیمت کانکس های آرایشگاهی

البته کانکس ها از نظر قیمت با هم تفاوت دارند هر کانکس با توجه به ارائه خدماتی که می دهد قیمت گذاری می شود و بستگی به نوع استفاده از کانکس دارد. همه کانکس ها را اغلب در اندازه استاندارد می سازند اگر به صورت سفارشی باشد سایز آن تفاوت دارد. اغلب کانکس ها طرح دار هستند و فضای بزرگی دارند و می توانیم آنها به راحتی جابجا کنیم و قیمت این  کانکس ها بیشتر است (کانکس می تواند سیار یا ثابت باشد) و البته همه آرایشگرها نظرات تفاوتی با هم دارد بعضی از آن ها باید از نور و تجهیزات بیشتری استفاده کنند و ممکن‌است هر فرد سفارش های خاص خود را داشته باشد و البته دراندازهای مختلف وبا ظاهرهای  متنوع ساخته می شوند.

در نهایت باید بدانید نوع متریال و عایق مصرفی کانکس نقش بسیار مهمی در تعیین قیمت آن داشته است.  همیشه برای خرید کانکس به همه موارد توجه کنید تا بتوانیم بهترین خدمات را ارائه بدهیم والبته مکانی که کانکس در آن قرار میگیرد.