کانکس باغی +استفاده از بهترین متریال در ساخت

آشنایی با کانکس باغی : امروزه کانکسها به عنوان یکی از پر کاربرد ترین وسایلی محسوب می‌شوند که در محیط های مختلف و مکان های متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد. مدیران و کارفرمایان به دلیل مزیت های بیشمار کانکس ها در پروژه‌های متفاوتی کانکس را انتخاب می‌کنند و از آن استفاده می نمایند اما با توجه به اینکه کانکس ها دارای نمونه های متفاوتی هستند و هرکدام از آنها کاربردهای متفاوتی داشته اند نیاز است که ما قبل از انتخاب کانکس به نیاز خودمان دقت کنیم و کاربرد کانکس مورد نیاز را نیز ارزیابی نماییم و در نهایت به انتخاب بهترین نوع کانکس بپردازیم.

در ادامه این پست کانکس باغی را به شما معرفی می کنیم که می توانید از آن استفاده کرده و نمونه های متفاوت آن را از پیشرو کانکس خریداری نمایید و بهترین محصول را دریافت کنید که با بهترین کیفیت ها و ارزان ترین قیمت ها می باشد. پیشروکانکس هیچ گاه کیفیت را فدای ارزانی نمی کند و تمامی تلاش خود را بکار گرفته است تا محصولاتی را که به دست مشتریان عزیز می دهد دارای بالاترین کیفیت ها باشند.

کانکس باغی

ویژگی های کانکس باغی

اگر از افرادی هستید که دارای باغ و زمین می باشید و نیاز به محیط سرپوشیده کوچک در چنین محیط هایی دارید می توانید از کانکس باغی استفاده نمایید؛ نمونه های جدیدی از کانکس ها هستند که نسبت به مدل‌های گذشته تغییرات بسیار زیادی داشته اند؛ در گذشته کانکس ها به صورت ساده ساخته می‌شدند و ویژگی‌های منحصر به فردی نداشتند اما این روزها با توجه به پیشرفت های زیادی که در حوزه کانکس سازی صورت گرفته است ما شاهد تغییرات چشمگیری در کانکس ها بوده ایم و مجهز تر از گذشته ها شده اند و امروزه کانکس باغی را در اختیار داریم که همانند یک خانه باغ کوچک می باشد.

این کانکس ها همانند کانکس های ویلایی دارای ویژگی های بسیار زیاد و امکانات متنوعی می باشد که می توانیم به حمام و سرویس بهداشتی، لوله کشی آب، اتاق، کمد، قفسه، سیستم سرمایشی، سیستم گرمایشی و غیره اشاره نماییم. نصب کانکس باغی به عنوان کانکس های آماده می تواند به صورت تکی، دوقلو و …. نصب گردد و در کوتاه‌ترین زمان ممکن از آن استفاده شود.

کانکس های باغی را بیشتر در مزرعه ها و باغ ها استفاده می کنند و در ابعاد متفاوتی می باشد که از پیش ساخته شده هستند و حتی با توجه به نیاز مشتریان می توان ابعاد این نمونه کانکس ها را تغییر داد. ساخت و طراحی کانکس های باغی  همانطور که اشاره کرده‌ایم نسبت به گذشته دارای پیشرفت های بسیار زیادی بوده و می‌توان به عنوان یک خانه باغ کوچک و زیبا از آن استفاده کرد.

مجموعه پیشرو کانکس به  دلیل دارا بودن کارشناسان و مشاوران خبره تمامی تلاش خود را انجام می‌دهد تا بهترین نوع کانکس باغی را در اختیار مشتریان عزیز قرار بدهد و همچنین با دارا بودن تجربه و سابقه چندین ساله خود راهنمایی‌های دقیق و صحیحی را متناسب با نیاز مشتری در اختیار آنها قرار می دهد؛ به منظور کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با مشاوران پیشرو کانکس در تماس باشید و از وبسایت این مجموعه دیدن کنید.

طراحی کانکس باغی و ساخت آن

 

ابعاد کانکس باغـی

این کانـکس ها دارای ابعاد مشخصی نمی باشد و در زمان استفاده و طراحی کانکس باغی محدودیتی در خصوص ابعاد وجود ندارد، به این صورت که مشتریان می توانند ابعاد مورد نظر خود را به شرکت اعلام نمایند و هر ابعادی که در نظر دارند را در خصوص کانکس باغی سفارش بدهند. مشتری باید در نظر داشته باشد که می‌خواهد از کانکس در کجا استفاده کند و سپس سفارش خود را نهایی نماید.

در واقع کوچک و بزرگ بودن کانکس در خصوص ابعاد صورت می گیرد و قطعاً در کانکس هایی با اندازه بزرگتر استفاده از مواد قیمت و وزن با اندازه کوچک متفاوت است. اگر که ابعادی که مشتری سفارش می دهد بسیار بزرگ باشد می توان آن را به چند مجموعه کوچک تقسیم بندی کرد و آن ها توسط شرکت ساخته شود و به محل مورد نظر انتقال پیدا کنند و نصب گردند. معمولاً سایز 6*3 متر برای کانکس باغی در نظر گرفته می شود.

دیواره داخلی و جنس دیواره خارجی در کانکس باغـی

در انواع متفاوت کانکس ها به دیواره خارجی و داخلی توجه می نمایند و اهمیت زیادی به دیواره داخلی در کانکس ها داده می شود. این نمونه دیوارها از مصالح ساختمانی همانند پی‌وی‌سی استفاده می شود چرا که در دیواره داخلی با این جنس ضد آب بوده است و می‌تواند به صورت مستقیم با آب تماس داشته باشند و شسته شود و دچار هیچ گونه مشکلی و آسیب نگردد؛ پس در خصوص دیواره داخلی در کانکس های واقعی معمولاً از جنس پی وی سی استفاده می کنند.

جنس دیواره خارجی نیز معمولاً از چوب یا ورقه های پنل های ساندویچی طرح چوب هستند که نمای زیبایی را به محیط می دهند؛ در واقع نمایی که برای دیواره خارجی در نظر گرفته می‌شود باید همخوانی لازم با دیگر اجزا را داشته باشد و همانند کلبه کوچک و زیبا باشد البته اگر از مشتریانی باشید که علاقه زیادی به طرح چوبی ندارید از دیگر طرح ها برای نمای بیرونی کانکس استفاده می شود. بیشتر مشتریان طرح های ساده را ترجیح می دهند.

در و پنجره کانکس و کف آن

معمولاً برای درب و پنجره های کانکس از دو جداره یو پی وی سی استفاده می‌شود و استفاده نمودن از چنین در و پنجره‌های در کانکس سبب می‌شود تا از اتلاف و هدر رفتن انرژی جلوگیری شود و نسبت به شرایط آب و هوایی این نمونه کانکس های ایمنی بالاتری داشته باشند و حتی برای ایمنی بالاتر از درب ضد سرقت که دارای انواع متفاوتی هستند که می توان استفاده کرد.

برای کف کانکس باغی از تخته‌های چندلایی ضد آب استفاده می گردد که بر روی آنها را پارکت یا سرامیک پوشانده اند. در واقع برای اینکه در فضل های متفاوت سال با وجود بارش زیاد و اینکه محیط باغ و طبیعت دارای رطوبت هست از تخته های ضد آب به منظور کف کانکس باغـی استفاده شده تا در آینده دچار هیچ مشکلی نگردد. کانکس های باغی امروزه به عنوان یکی از پرکاربردترین کانکس ها شناخته شده اند.