قیمت خرید و فروش کانکس نگهبانی و کیوسک نگهبانی پیشرو کانکس با بهترین کیفیت : یکی از موضوعات مهمی که در هر کارخانه یا سازمان باید به آن توجه زیادی شود بحث حراست و نگهبانی می باشد. به همین جهت در ورودی هر کارخانه یا سازمانی یک مکان در نظر گرفته می‌شود که برای حفاظت و نگهبانی از مجموعه می باشد.

در ورودی کارگاه‌های بزرگ نیز این موضوع صدق می کند. البته با توجه به بزرگ بودن هر نوع سیستمی نگهبانی نیز وسعت پیدا می‌کند و معمولاً از کانکس نگهبانی با اندازه و سایز های مختلف استفاده می شود.

معرفی کیوسک نگهبانی یا کانکس نگهبانی

کیوسک نگهبانی یا کانـکس نگهبـانی در واقع همان کانکسی است که با طرح ها و نماهای متفاوتی ساخته می‌شود. به منظور نگهبانی و حفاظت از یک سازمان و مجموعه در قسمت ورودی قرار داده می شود.

کانـکس نگـهبانی را به نوعی طراحی می کنند که فرد نگهبان بتوانند درون آن مستقر شود و بر تمامی قسمتها به آسانی تسلط داشته باشد. تا بتواند وظیفه نگـهبانی و حفاظت خود را به خوبی انجام بدهد.

موارد استفاده

  • کانکـس نگهبانـی در قسمت‌های مختلفی مورد استفاده قرار می شود. اما به دلیل اینکه این کانکس در سایزهای کوچک تر طراحی می‌شود. دارای قیمت مناسب تری نیز می‌باشد. البته مشتری می تواند در هر نوع و ابعادی را که می‌خواهند سفارش بدهد. اما معمولاً بیشتر کانکسهای یک متری چهار متری و شش متری کاربرد داشته اند. در ادامه به موارد استفاده از کانکس نگهبانی اشاره می‌شود.
  • در ابتدای محله ها و کوچه ها از کانکـس نگهـبانی استفاده می شود. البته امروزه با توجه به شیوه شهرسازی در برخی ورودی کوچه‌ها که نیاز به دقت بیشتری دارند تا امنیت محله و کوچه ها تامین شود از این نوع کانکس ها استفاده می شود و در واقع از تردد افراد غیر متفرقه و غیر ساکن به این محل ها جلوگیری می شود پس می توان گفت از مهمترین مواردی که در محله و کوچه ها نیاز داشته است کانـکس نگهبـانی می باشد.
  • در ورودی مجتمع های مسکونی برای اینکه تردد های زیادی صورت می‌گیرد از این کانکس ها استفاده می شود تا حراست و نگهبانی از مجتمع به خوبی لحاظ گردد.
  • همان طور که اشاره کرده‌ایم به منظور بالا بودن امنیت کارگاهها و کارخانه ها در ابتدای ورودی آنها یک کانـکس نگهـبانی بانمای و طرح‌های مختلف استفاده می‌شود تا نگـهبان بتواند تردد افراد را به درون کارخانه کنترل و زیر نظر داشته باشد.
  • در زندان‌ها و پادگان‌ها نیز برای حراست بیشتر استفاده می شود.
  • در بیشتر مراکز دولتی از کیوسک نگهبانی به منظور حفاظت از محیط و کنترل بیشتر استفاده می شود

نمای بیرونی کیوسک نگهبانی چگونه باید باشد؟

همانطور که اشاره کرده ایم برای زیباسازی در شهرسازی مدرن طرح ها و دکوراسیون زیبایی استفاده می شود لذا برای کانکـس های نگـهبانی نیز طرح های زیبا استفاده می شود تا بتواند جلوی زیبایی به محیط بدهد. قیمت و ساخت نماهای مختلف برای کانکـس های نگـهبانی متفاوت بوده و با توجه به زمان آماده سازی آن نیز قیمت‌ها دارای نوسان هستند پس به همین جهت به منظور اطلاع دقیق قیمت‌ها باید با گروه صنعتی تماس بگیرید.

چگونگی ارسال و نحوه تحویل

هزینه حمل و جابه جای تمام کانکس هایی که ساخته می‌شود بر عهده مشتری است. اما مشتریان باید این کار را بر عهده گروه ساخت کانکس بسپارند تا آنها بتوانند با شیوه‌های جدید و تجربه‌ای که داشته‌اند کانکس را به صورت صحیح و سالم به مشتری تحویل دهند. و در زمان حمل و جابجایی هیچ مشکلی برای کانکس به وجود نیاید. لازم است بدانید و تمامی کانکس هایی که توسط گروه صنعتی پیشرو کانکس ساخته می‌شود دارای پشتیبانی میباشد.

قیمت کانکس نگهبانی دست دوم

همانطور که می دانید کانـکس های نگهـبانی در طرح ها و اندازه های مختلفی طراحی می‌شوند و ساخت آن ها با نیازهای مشتریان صورت می‌گیرد. پس می‌توان گفت هر کدام از آنها برای خود قیمتی ویژه‌ای داشته‌اند.

البته ما کانکس دست دوم را از برخی از مشتریان خریداری می‌کنیم و اگر مشتری جدیدی درخواست کانکس دست دوم داشته باشد. ما به جای طراحی جدید می‌توانیم کانکس دست دوم با قیمت مناسب تری به مشتریان تحویل بدهیم. بیشتر مشتریان تمایلی به هزینه کردن زیاد برای کانکـس نگـهبانی ندارند و به همین جهت از این نوع کانکس دست دوم استفاده می کنند. و هزینه پایین تر آنها یک مزیت به شمار می رود از نظر رنگ بندی و ظاهر ممکن است کانکـس دست دوم برای شما جذاب و جالب نباشد اما می‌توان گفت کاملاً قابل بازسازی هستند و در واقع از نظر کیفیتی با کانکس نو تفاوتی ندارند.

پیشرو کانکس– پیشرو در صنعت کانکس