طراحی و ساخت انواع کانکس ویلایی با قیمت مناسب

همه ما می‌دانیم که یکی از نیازهای مهمی که برای هر مزرعه دار یا باغدار و کشاورز وجود دارد این است که یک محیط را برای خود داشته باشد که به عنوان سر پناه بتواند از آن استفاده کند و این محیط باید به محل کار آنها نیز نزدیک باشد و استفاده از کانکس ویلایی به عنوان یکی از روش‌های راحتی است که افراد می‌توانند از آن استفاده کنند و در زمان ییلاق و قشلاق نیز آن را به کار بگیرند و محل استراحت خود را به خوبی مهیا کرده باشند.

نمای داخلی کانکس ویلایی

یکی از پیشنهادات عالی که برای این افراد وجود دارد این است که یک خانه پیش ساخته داشته باشند به طوری که بتوانند آن را به محل دیگر جابجا کنند؛ شاید شما معیارهای دیگری را در ذهن خود داشته باشید و بگویید مثلاً من می‌خواهم دکور ظاهری یا داخل آن را تغییر بدهم در اینجا باید به شما بگوییم این کار نیز امکان پذیر است و شما هیچ محدودیتی نخواهید داشت و می‌توانید با کیفیت‌ترین مواد و بهترین شرایط طراحی داخل و بیرون کانکس را توسط پیشرو کانکس برای شما انجام بدهیم.

کانکس ویلایی

کانکس ویلایی چیست؟

یکی از کانکس هایی که شما می توانید از آن به عنوان محل استراحت خود استفاده کنید کانکس ویلایی است که معمولاً برای مزرعه داران کشاورزان و باغداران گزینه بسیار خوبی به شمار می‌رود و البته از نظر امکانات نسبت به یک خانه نقلی چیزی کم ندارد و همچنین رضایت شما را در بر خواهد داشت و محل هایی مثل باغ و زمین های کشاورزی بر غیره می توان از آن استفاده نمود.

کاربردهای کانکس ویلایی شامل موارد مختلفی می باشد که ما می توانیم به صورت خلاصه به موارد زیر اشاره کنیم:

 1. امروز با توجه به اینکه سیستم باربری و حمل و نقل پیشرفت های خوبی داشته از شما می توانید یک کانکس ویلایی را برای ییلاق و قشلاق از آن استفاده کنید و حتی به مدت شش ماه نیز در آن سکونت داشته باشید و به راحتی با کامیون تریلی آن را به محل دیگری جابجا کنید.
 2. می‌توان در باغ های زیبا با طرح جذاب و مطابق با منطقه از آنها استفاده کنید
 3. می‌توان در تحقیقات کشاورزی که به دور از شهرها هستند به عنوان یک سرپرست و خانه برای محققین مورد استفاده قرار بگیرد و همچنین در اراضی کشاورزی نیز به عنوان محلی برای استراحت کارگران کاربرد داشته است.

در شهرهای توریستی مثل شمال و غیره برای توریست ها نیز می‌توان از آنها استفاده کرد؛ همچنین در مناطق گردشگری به عنوان ویلا کاربرد داشته است.

استفاده از کانکس ویلایی چه مزیت هایی دارد؟

کانکس ویلایی دارای مزیت های بیشماری میباشد و شما میتوانید به راحتی از آنها استفاده کنید اما در ادامه به صورت خلاصه مزیت استفاده از کانکس ویلایی اشاره نموده ایم.

 • در برابر رطوبت، زمین لرزه و موارد این چنینی مقاومت داشته است.
 • به راحتی قابل جابجایی است
 • اسکلت بندی مقاومی دارد
 • یک عایق خوب به شمار می‌رود که در برابر حرارت و رطوبت و صدا عایق بندی عالی دارد
 • در ساخت آن از پنجره های دوجداره و pvc استفاده گردیده است
 • طرح های بسیار زیبا با رنگبندی عالی داشته است
 • درون آن از تاسیسات و اتصالات با کیفیت و روکار جهت تسریع در زمان نصب استفاده شده است
 • دارای پارتیشن بندی جذابی بوده و همچنین دکوراسیون داخلی داخلی فوق‌العاده‌ای دارد
 • برای تمامی اقلیم آب و هوایی قابل ساخت می باشد

طراحی و نمای کانکس ویلایی

همانطور که میدانید آنچه که در ذهن بیشتر افراد از این خانه زیبا در محیط آرام شکل گرفته این است که تمامی امکانات را داشته باشد و وقتی نام ویلا را عنوان می کنیم به این صورت است که یک خانه شیک با تمامی امکانات بوده است.

پس یک طرح زیبا که پیش ساخته باشد و آن را به عنوان ویلای پیش ساخته بشناسند از اهمیت بالایی برخوردار میباشد.  تمامی مهندسان پیشرو کانکس تمامی تلاش خود را می‌کنند تا بتوانند بهترین و جذاب ترین طرح ها را برای کانکس پیش ساخته ویلایی برای شما آماده کنند و همچنین افراد خلاق و خبره و تکنسین های حرفه ای در این کارها مشارکت می کنند.

یک طرح زیبا با نمای جذاب که از تاسیسات با کیفیت و زیبا نیز در آن استفاده شده باشد و انواع عایق بندی در و پنجره و غیره در آن بکار برده باشد، همگی موجب می‌شود که قیمت کانکس تاثیرگذاری جدی داشته باشد. همچنین ابعاد ویلا نیز در قیمت بسیار مهم است.

طرحی که شما پیشنهاد می دهید و سفارش آن را به پیشرو کانکس می دهید با طراحی عالی و مناسب ترین قیمت به شما تحویل داده ی شود و  پیشرو کانکس تمامی سعی و تلاش خود را بکار می گیرد تا بهترین قیمت ها را به مشتریان عزیز ارائه نماید.

مشخصات فنی کانکس ویلایی

برخی از مشخصات فنی کانکس ویلایی

 • ابعاد کانکس ویلایی با توجه به نیاز کارفرما و مکانی که قرار است در آن قرار گرفته شود تعیین می گردد.
 • نمای خارجی ویلای پیش ساخته با توجه به انتخاب کارفرما به صورت طرح دار و ساده و pvc و…. می باشد
 • بدنه کانکس ویلای از پیش ساخته از جنس سیمان مسلح می باشد
 • سقفا ویلای پیش ساخته از ساندویچ پانل ، اندولین ، اندوویلا و با رنگ الکترواستاتیک می باشد
 • معمولا با توجه به شرایط آب و هوای از چنین لایه عایق استفاده می گردد.
 • از لوله پلی اتیلن استاندارد به شکل توکار و شیرآلات اهرمی استاندارد استفاده می گردد
 • معمولا کانکس های که توسط پیشرو کانکس طراحی و تولید می شوند دارای ضمانت هستند
 • و…

قیمت کانکس ویلایی

لیست قیمت کانکس ویلایی

برای دریافت قیمت انواع کانکس ویلایی بهتر است شماره های تلفن درج شده در سایت با کارشناس فروش ما در مجموعه پیشرو کانکس تماس بگیرید .

نمونه کانکس پیش ساختنه ویلایی

کانکس ویلایی

 

نمونه کانکس

 

کانکس ویلایی

ویلای پیش ساخته

کانکس ویلایی

کانکس ویلایی