کانکس کارگاهی یا تجهیز کارگاه + لیست قیمت

معرفی کانکس کارگاهی ویژگی ها و قیمت خرید و فروش در پیشرو کانکس : حتماً تا به حال موارد زیادی از کانکس تجهیز کارگاه را مشاهده کرده‌ایم. اما لازم است که هم اکنون توضیحاتی را در خصوص کانکس کارگاهی به شما کاربران عزیز ارائه نماییم. تا با دید بازتری در صورت لزوم از کانـکس کارگـاهی استفاده نمایید و آن را خریداری کنید.

کارگاه ها یا پروژه های سازمانی که مشاهده می کنید جزء کانکس های کارگاهی هستند که امکان جابجایی آنها وجود دارد. در واقع یک کارگاه متحرک محسوب می شود. و پس از اینکه پروژه به اتمام رسید کارفرما می تواند آن را به محل جدید برای پروژه‌های دیگر منتقل نماید. با این توضیح ساده متوجه می شویم که مزیت کانکس های کارگاهی جابجایی آنها می باشد.

 

برای مستقر شدن مهندسین، نیروهای کارگری، مدیریت و غیره خریداری می کند و آنها را در پروژه ها استفاده می کنند. تا افراد بتوانند در زمان پروژه در محل مورد نظر حضور داشته باشند. البته در پروژه های سازمانی و دولتی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.

فروش انواع کانکس تجهیز کارگاهی

موارد استفاده از کانکس کارگاهی

به صورت کلی می توان گفت از این کانکس ها در پروژه های دولتی مثل پتروشیمی نفت و غیره استفاده می شود. همچنین در پروژه ریل کشی و راهسازی نیز کاربرد داشته اند.

علاوه بر موارد گفته شده در پروژه های کشف معدن و همچنین پروژه های بزرگ ساخت و ساز مثل پروژه های ساخت هتل، آپارتمان های بزرگ و کوچک و بازارهای تجاری نیز کاربرد دارد.

طرح و نمای کانکس کارگاهی چگونه باید باشد؟

کانکس های کارگاهی با استفاده از متد های روز و جدید دنیا ساخته می شوند. و با توجه به شرایط اقلیمی این کانکس ها با کیفیت های متنوعی طراحی می شوند و تولید می گردند. در واقع انواع مختلفی از کانکس های کارگاهی داریم که می‌توان به کانکس سالنی، کانکس دو اتاق و سه اتاق اشاره کرد. البته امکان ساخت سفارشی کانکس کارگاهی نیز وجود دارد.

طراحی داخلی و بیرونی کانکـس کارگـاهی

در نمای آن باید این نکته را در نظر داشته باشید که هر چقدر که نمای زیبایی برای کانکـس ایجاد شود. کارگران و کارکنان پروژه می‌تواند با آرامش بیشتری کارشان را انجام دهند. البته موجب زیبای محیط نیز می‌شود. این نکته را به خاطر بسپارید کانکس های کارگاهی در سایزهای مختلفی ساخته می شوند. و همه آنها دارای گارانتی و خدمات فنی هستند که اگر کانکس با مشکل روبرو با شده باشد. با استفاده از این پشتیبانی بتوان برای برطرف کردن آن اقدام کرد.

حمل و بارگیری و ارسال

کانکـس کارگـاهی همانطور که اشاره کرده ایم در سایزهای مختلفی ساخته می شود. و معمولاً بزرگ هستند و اگر شما بخواهید کانکس را در محل پروژه جابجا کنید هزینه برای کارفرما ندارد.

در صورتیکه کانکـس در کارگـاه طراحی و تولید شود نیاز به ارسال با استفاده از تریلی داشته است. تابتوان آن را به محل پروژه فرستاد که تمامی هزینه ها و بارگیری را باید کارفرما پرداخت کند. و اگر این کار توسط خود شرکت انجام شود به دلیل تجربه و مهارت کسب شده می‌توان به صورت حرفه‌ای ارسال بار را انجام بدهند. و در محل پروژه کانکس را به صورت سالم تحویل بگیرند.

امکانات کانکس های کارگاهی

  • کانکس تجهیز کارگاهی دارای اتاق مدیریت است
  • می‌توانند مجهز به سیستم سرویس بهداشتی باشد
  • آن از تاسیسات ایرانی و خارجی استفاده می‌شود و مجهز به سیستم گرمایشی و سرمایشی است
  • در آن آبدارخانه تعبیه شده است
  • برای استراحت کارگران و کارکنان دارای یک اتاق استراحت بوده است
  • هر امکانی که کارفرما سفارش دهد در کانکس کارگاهی می تواند پیاده سازی گردد

مزیت‌های زیادی در کانکس تجهیز کارگاهی وجود دارد که به صورت خلاصه می توان به سرعت ساخت آن، قابلیت جابجایی، حمل و نقل آسان، هزینه پایین نسبت به سازه های بتنی اشاره نمود. همچنین در برابر زمین لرزه، نور خورشید و رطوبت مقاوم هستند و مواد اولیه در ساخت آنها استفاده می شود که متناسب با هر نوع آب و هوایی می باشد. و می توان گفت استفاده از این نوع کانکس نظم خاصی به اجرای پروژه خواهد داد.

قیمت کانکس کارگاهی دست دوم

کانکس تجهیز کارگاهی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌باشد. در زمان ساخت آن باید بسیار دقت کرد و چرا که می تواند در تمامی پروژه های شما از این کانکس کارگاهی استفاده کرد و به همین جهت بهترین کیفیت را در ساخت آن استفاده می‌کنند. البته با هر هزینه‌ای نیز امکان ساخت وجود دارد ولی دوام و استحکام کانکس را نباید نادیده گرفت و اینکه شما چه مدتی می خواهید از کانکس استفاده کنید تمام این موارد برای شما مهم می باشد.

در پروژه های ساختمانی بیشتر مدیران برای اینکه صرفه جویی های لازم را انجام بدهند ترجیح می‌دهند کانکس دست دوم استفاده کنند و همین جهت سفارش کانکس دست دوم را می‌دهند و بسیاری از شرکت‌ها نیز این شرایط را فراهم می کنند و این کانکس های دست دوم را به مشتریان ارائه می دهند چون مقرون به صرفه تر است.

خرید و فروش کانکس دست دوم به چه صورت است؟

کانکس های دست دوم توسط شرکت از خریداران با قیمت های مناسبی خریداری می‌شود. به کارگاه منتقل می‌شود و اگر این کانکس دست دوم مطابق با نیازهای مشتری نباشد آنها می‌توانند بازسازی را انجام بدهند. و آن را به بهترین حالت بهینه کنند که قابل مصرف شود. در مواقعی که مشتری از ما درخواست کانکس دست دوم را داشته باشد ما در پیشرو کانکس می توانیم آن را مطابق با نیاز و سلیقه مشتری نیز تغییر بدهیم و با قیمت مناسب تری به مشتری ارائه نمایم.

پیشرو کانکس- پیشرو در صنعت کانکس

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *