وظیفه اصلی نصاب کانکس چیست؟

وظیفه اصلی نصاب کانکس چیست؟ پیشرو کانکس یکی از شرکت‌های میباشد که میتواند به بهترین شکل ممکن برای شما کانکس را طراحی، تولید و نصب نمایند. در واقع اصلی‌ترین هدف پیشرو کانکس در این بوده است تا بتواند به حالت ممکن رضایت مشتریان عزیز را به دست بیاورد.

پیشرو کانکس علاوه بر طراحی و ساخت و تولید بهترین کانکس ها همواره تلاش کرده است تا در نصب نهایی کانکس و پشتیبانی و نگهداری پس از نصب نیز برای مشتریان عزیز رضایت بخش باشد.

اصلی‌ترین وظیفه نصاب کانکس چیست؟

یکی از سوالاتی که بسیاری از مشتریان همواره می پرسند در خصوص نصب کانکس می باشد. همانطور که می دانید نصاب کانکس وظیفه دارد تا انواع مختلف کانکس را نصب نماید و با توجه به اینکه در صنعت کانکس سازی ما با نمونه های متفاوتی از کانکس ها روبرو هستیم نصب و راه اندازی انواع متفاوت کانکس نیز با یکدیگر متفاوت بوده است و برای نصب هر کانکس نیاز به تخصص کافی و بالایی وجود دارد.

نصاب کانکس

مثلاً برای اینکه بتوان کانکس خودپرداز را نصب کرد نیاز به زیرساخت های متفاوتی مثل سیم کشی مناسب برق و اینترنت و غیره بوده است. پس برای نصب هر نوع به تخصص بالایی نیاز داریم و نصب هر نوع کانکس با کانکس دیگر قطعاً تفاوت های جدی خواهد داشت؛ البته علاوه بر اینکه نیاز به تخصص خاص در خصوص نصب هر نوع کانکس وجود داشته اند بلکه نصاب کانکس عموماً باید با گروه خود در محل مورد نظر حضور پیدا کند و به صورت اصولی کانکس را نصب کند. مثلاً برای نصب محل مناسبی را انتخاب کند و  فاصله مناسب از سطح زمین را انتخاب نمایند. همچنین اتصال کابلهای برق و لوله های آب را در نظر بگیرد. تراز کردن زیر کانکس با سکوی سیمانی قبل از اینکه نصب کانکس انجام شود را لحاظ کند.

نصب و راه اندازی کولر و بخاری و همچنین نصب موارد مهم مثل خط تلفن را در نظر داشته باشد. این ها از جمله موارد مهم هستند که نصاب کانکس باید درخصوص نصب آنها را در نظر بگیرد

کاربرد نصاب کانکس در چه مواردی می باشد؟

نصب اولیه کانکس: این مورد را در خصوص نصب کانکس که نیاز به نصاب کانکس وجود دارد باید در نظر داشته باشیم. در مواردی کانکس هایی که از قبل آماده شده‌اند برای مشتریان عزیز به محل مورد نظر ارسال می‌شود و نصب کانکس در چنین شرایطی آسان خواهد بود و نیاز به تخصص زیادی ندارد البته همواره ما توصیه می کنیم برای نصب هر نمونه کانکسی شما به صورت اصولی باید کانکس را توسط نصاب کانکس نصب کنید چرا که نصب غیر اصولی کانکس می تواند عمر آن را کم کرده و موجب وارد شدن ضربات جبران ناپذیری به کانکس شما شود و قطعاً برای اینکه بتوان به بهترین شکل ممکن از کانکس خود استفاده کنید برای  نصب از نصاب های حرفه ای استفاده کنید.

جابجایی و نصب مجدد کانکس:

در چنین شرایطی مشتریان از قبل کانکس خود را در اختیار داشته اند و یا از آن برای مدت زمان استفاده کرده‌اند اما قصد تغییر مکان و جابجایی کانکس را دارند به همین جهت در چنین شرایطی از نصاب کانکس استفاده می‌کنند تا اصول فنی و ایمنی را لحاظ کند و و تمامی اتصال ها را قطع نماید و بعد از اینکه محل جدید آماده شد کانکس را به محل منتقل کرده و برای نصب مجدد کانکس اقدام نماید. این گونه دیگر کانکس ها از تمام نظر بررسی خواهد شد و نصب به صورت کاملاً ایمن انجام می شود.

در خصوص هزینه نصب کانکس این نکته را به خاطر بسپارید که نیاز به بررسی محل قرارگیری، اندازه کانکس و نوع نصب کانکس داشته است و پس از آن می توان در خصوص هزینه نصب کانکس رقم مشخصی را اعلام کرد اگر می خواهید در این خصوص اطلاعات بدست بیاورید حتماً با مشاوران ما در ارتباط باشید.