کانتینر بوشهر – بهترین قیمت خرید و فروش

کانتینر بوشهر ، جدید ترین کانتبنر های ساخته شده در ایران را از پیشرو کانکس بخواهید : کانتینرها به عنوان جعبه های فلزی مستطیل شکل هستند که تولید و ساخت آن ها از ورق گالوانیزه رنگی و ورق کرکره ای انجام می‌شود و در اندازه های استاندارد تولید می گردند.

چرا که قرار است به منظور حمل کالا و محصولات مختلف از آنها استفاده شود. در کشورهای مختلف و در شهرهای متفاوت ایران از جمله تهران، اصفهان، اهواز، بندر گناوه، بوشهر و… از کانتینر استفاده می‌شود .

اما کانتینر در بنادری مثل بندر بوشهر و شهرهای ساحلی نسبت به شهرهای دیگر بیشتر کاربرد دارند. چرا که رونق بسیار خوبی از نظر صیادی، کشتی سازی در  آنها صورت گرفته است.

اگر در بوشهر زندگی می کنید. و به کانتیتر نیاز دارید حتما این پست را مطالعه کنید تا بتوانید تصمیم بهتری در زمان خرید و انتخاب کانتینر داشته باشید.

کانتینر بوشهر

مراحل ساخت کانتینر و انواع متفاوت آن

تولید و ساخت کانتینر به واسطه ورق های فولادی گالوانیزه می باشد که در شروع مطابق سایز های استاندارد این ورقه ها برش داده می شوند . و بعد استفاده از دستگاه پرس به شکل و فرم دلخواه تبدیل می‌شوند.

برای اینکه استحکام افزایش داده شود ورق های گالوانیزه رنگی را به کار می‌گیرند. و به منظور جلوگیری از نفوذ آب در کف این کانتینرها از کفی های جنس فولادی استفاده می گردد.

بعد از آن طبق استانداردها ساخت اسکلت کانتینر انجام می‌گیرد و به ورق های اصلی جوش داده میشود. و با استفاده از پوشش ضد زنگ جاهای جوش رنگ آمیزی شده تا مانع از جدا شدن ورقه ها گردد.

پس از طی کردن مراحل فوق کانتینر آماده شده و توسط مجموعه و شرکت‌های معتبر فروخته می‌شود و مشتری می‌تواند از آنها استفاده نماید.

کانتینر ها در انواع مختلفی تولید می گردد . که می‌توانیم به کانتینر روباز، کانتینر ۲۰ فوت، کانتینر تهویه دار، کانتینر تانکر، کانتینر ۴۰ فوت، کانتینر عایق دار، کانتینر حمل گازی و کانتینر یخچالی اشاره نماییم.

تفاوت کانتینر با کانکس چیست؟

فضای کانتینر بوشهر به منظور حمل و جابجایی کالا و محصولات بوده است اما فضای کانکس برای انسان مناسب میباشد. کانکس ها در طرح های متفاوت و اندازه های طراحی و تولید می‌شوند . که برای انسان و سکونت مناسب باشد.  این در حالیست که کانتینرها از سایزهای استاندارد پیروی کرده و حتما ساخت آنها باید طبق استاندارد انجام شود.

در ساخت بدنه کانکس از متریال های متفاوت استفاده می شود اما تنها از یک ورق فولادی گالوانیزه به منظور ساخت بدنه کانتینر استفاده می گردد.  ولی کانکس چند لایه است. کانکس شبیه به یک منزل مسکونی می باشد و درب و پنجره دارد اما کانتینر هیچگونه پنجره نخواهد داشت.

کانکس ها علاوه بر این که سیستم سرمایشی و تهویه دارند بلکه دارای آشپزخانه، سرویس بهداشتی، اتاق خواب نیز می باشند اما کانتینر ها معمولاً سیستم تهویه و خنک کننده ندارند مگر اینکه جزء نمونه های خاص باشند که با توجه به شرایط در آن ها استفاده گردد.

در زمان حمل و نقل کانتینر باید به نکات زیر دقت کنید:

اگر تصمیم دارید که حمل و نقل کانتینر را انجام بدهید باید بدانید. که قسمتی از این حمل و نقل در جاده ها انجام خواهد شد و در صورتیکه میخواهید در کانتینر کیفیت کالا محصولات بمانند و بهترین جا به جایی را تجربه کنید. بهتر است به نکاتی که در ادامه گفته می‌شوند دقت کنید:

انتخاب کانتینر مناسب در بوشهر  :

اتاق کامیون در صنعت کاربری سازی به شکل تخصصی ساخته می شود. کانتینر ها دارای نمونه های متفاوت هستند که هر کدام از آنها برای حمل و نقل خاصی مورد استفاده قرار می گیرد که می توانیم به لبنیات و مواد پروتئینی، ابزار و لوازم صنعتی، مواد شیمیایی و غیره اشاره نمود.

برای حمل کانتینر یک وسیله نقلیه مناسب باید انتخاب شود:

بعد از این که کانتینر مورد نظر برای حمل کالا انتخاب گردید باید یک وسیله مناسب نیز انتخاب شود تا حمل کانتینر به واسطه آن انجام گردد.

شاسی کانتینر یک وسیله است که از طریق جاده‌ای عموماً برای حمل و نقل کانتینر کاربرد دارد؛ این وسیله می تواند وزن کانتینر را تحمل کند و دارای وزنی سبکتر و ساختاری ساده میباشد.

بسته بندی کالاها و محصولات در کانتینر:

در صورتی که شما تصمیم دارید تا از ابتدای مسیر تا انتهای آن مطمئن باشید که کالای شما به سلامت به مقصد می‌رسد باید تمام این نکات را مد نظر داشته باشید . البته آنچه که در این خصوص از اهمیت ویژه ای برخوردار است.  بسته بندی بار در کانتینر میباشد که باید به بهترین شکل ممکن انجام گردد، این کار باید توسط افراد حرفه‌ای و کاربلد صورت پذیرد.

بارگیری و تخلیه کانتینر بوشهر :

آخرین نکته ای که در این قسمت برای شما ذکر می کنیم بارگیری و تخلیه کانتینر است. البته موفقیت در حمل و نقل به واسطه کانتیتر نه فقط به یک مرحله وابسته است.  بلکه تمامی این مراحل در کنار یکدیگر موجب می شود تا شما یک حمل بار موفقیت آمیز را تجربه کنید. و به بیانی ساده تر بارگیری و تخلیه کانتینر نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

اگر در بوشهر زندگی می کنید. و می خواهید از کانتیتر استفاده نمایید و در انتخاب شرکت تردید دارید . پیشرو کانکس میتواند به شما در شهرتان خدمات ارائه بدهد و دغدغه ی در این خصوص برای شما وجود نخواهد داشت.