مرکز فروش کانتینر در عسلویه

بهترین قیمت کانتینر در عسلویه : کانتینر حمل و نقل که به زبان انگلیسی به آن shipping container گفته میشود جز یکی از پرکاربردترین ها به شمار میرود که در صنایع مختلف و شهرهای متفاوت در سراسر کشور از جمله عسلویه از آن استفاده میشود. کانتینر ها یک جعبه فلزی هستند که در سایزهای استاندارد تولید می گردند و حمل آن به واسطه کامیون، هواپیما، قطار یا کشتی میباشد. کانتینرها شامل چندین نمونه از جمله کانتینر ۲۰ فوت ، کانتینر ۴۰ فوت ، کانتینر ۲۰ فوت روباز، کانتینر ۴۰ فوت روباز، کانتینـر پهلو باز، کانتینـر تاشو، کانتینـر مخزن و تانکر، کانتینـر حمل هوایی، کانـتینر یخچالی می باشند که هر کدام از آنها با توجه به شرایط مورد استفاده قرار می گیرند و همه آن ها به صورت استاندارد طراحی و ساخته می شوند.

انواع کانتینرهای مخصوص حمل و نقل شامل چه مواردیست؟

کانـتینرهای کالای خشک، کانتینر های عایق بندی شده، کانتـینرهای یخچالی، کانتیـنر های حرارتی (در این نمونه از کانتینـر ها موتور گرم کننده وجود دارد)، کانتینرهای روباز و کانتینرهای پهلو باز، کانتینرهای رو و پهلو باز، کانتینـرهای تهویه دار، کانتینـرهای مخزن دار، کانتینـرهای حمل گاز، کانتینـر هایی با قابلیت باز تاشو ( این نمونه از کانتینرها فضای کمی را اشغال می کند)، کانتینرهای مسطح، کانتینر های مخصوص حمل مایعات و خودرو و حیوانات، کانتینـر حامل کالای فله( این نمونه از محصولات بدون بسته بندی هستند).

کانتینر در عسلویه

معرفی انواع رایج کانتینر در عسلویه

همانطور که اشاره کرده‌ایم کانتینرها شامل چندین نمونه هستند اما مهمترین آنها را در ادامه مورد بررسی قرار داده ایم تا شما با آنها بیشتر آشنا شوید.

معرفی کانتینر ۲۰ فوت:

با توجه به کاربرد بسیار زیادی که کانتینرها دارند هر کدام از نمونه های آن ها در صنعت حمل و نقل با توجه به شرایط به کارگیری مورد استفاده قرار گرفته می شوند. یکی از نمونه های رایج کانتینر، مدل کانتینر ۲۰ فوت بوده است که در صنعت حمل و نقل به منظور انبار محصولات و کالاهای مختلف از آن استفاده می شود و دارای سایز مناسب و همچنین امکان ضد سرقت بوده است علاوه بر آن حفاظت کافی از محصولات بارگیری شده در این کانتینر وجود دارد و امنیت در این کانتینر بالا می باشد و حتی برای سازه های مسکونی یا به عنوان یک فروشگاه یا کیوسک خدماتی نیز از این نمونه کانتینر می توان استفاده نمود.

معرفی کانتینر 40 فوت:

نمونه دیگری از کانتینر در عسلویه وجود دارد که با عنوان کانتینر ۴۰ فوت معرفی می شود و در واقع جزء مدل های پر طرفدار و پرفروش کانتینر به شمار می رود. اصلی ترین دلیلی که سبب محبوبیت این نوع کانتینر شده میزان فضای قابل ملاحظه‌ای بوده که در کانتینر ۴۰ فوت وجود دارد.

به دلیل وجود ابعاد استاندارد و فضای کافی می‌توان محصولات مختلف را در آن به صورت کامل و یک پارچه بارگیری نمود و به همین جهت در صنعت حمل و نقل هوایی، دریایی و زمینی مورد استفاده قرار می گیرد. با وجود این مزیت سرعت انتقال و فرآیند بارگذاری و همچنین سوار شدن برروی جرثقیل نیز کم می شود.

معرفی کانتینر عایق دار، کانتینر تهویه دار، کانتینر حمل گاز

کانتینر عایق دار

نمونه دیگری از کانتینر وجود دارد که به‌عنوان کانتینر عایق دار آن را می شناسند‌. در واقع برای مشاغلی که به استاندارد و مستحکم بودن در مقابل شرایط آب و هوایی همانند طوفان و آب و غیره وجود دارد نیاز به این کانتینرها می باشد که با نوع خاصی عایق بندی میشوند تا در زمان استفاده مشکلی برای آنها به وجود نیاید.

کانتینر تهویه دار

همانطور که از نام این کانتینر می‌توانیم متوجه شویم برای محصولاتی استفاده می شود که به منظور نگهداری آنها نیاز به یک محیط خاص و خنک وجود دارد که برای انواع میوه ها و سبزیجات می توان از نمونه استفاده کرد.

کانتینر حمل گاز

در حمل گاز باید دقت فراوانی انجام شود و تمامی مسائل امنیتی به خوبی در آن رعایت گردد. کانتینر حمل گاز به دلیل حساسیت بالا باید بدنه آن کاملا استاندارد و به نوعی برنامه ریزی گردد که بتواند فشار بالا را تحمل کند.

معرفی کانتینر یخچالی، کانتینر سر باز ،کانتینر تانکری

کانتینر یخچالی

کانتینر یخچالی برای بارگیری موادی استفاده می‌شود که امکان فاسد شدن آنها وجود دارد و در این نمونه کانتینر سیستم های خنک کننده های قوی به کار برده می شود و همچنین متناسب با کالای بارگیری شده می باشند.

کانتینر سر باز

 کانتینر سر باز که با عنوان کانتینر روباز نیز آن را می شناسند؛ کانتینری می باشد که سقف ندارد و بیشتر برای کالاهای استفاده می‌شود که نیاز به ارتفاع بلند و زیاد دارند و به دلیل اینکه سقفی برای این نمونه کانتینرها در نظر گرفته نمی شود محتوای بارگذاری شده به واسطه یک پارچه برزنتی پوشانده می شوند تا تحت شرایط مختلف آسیب نبینند.

کانتینر تانکری

کانتینر تانکری نیز به منظور حمل و نقل مایعات به نقاط مختلف کشور استفاده می شود و دارای فضای کافی بوده و این نمونه کانتینرها متناسب با مایعات طراحی شده و ساخته می گردد.

اکثرا مشتریان که برای درخواست کانتینر در عسلویه مراجعه می کنند به سراغ مدل های کانتینر 20 فوت و 40 فوت می روند. کانتینرها در ابعاد متفاوت هستند و دارای خصوصیت های ویژه ی نیز بوده اند و حتما اصول استاندارد در ساخت کانتینر باید رعایت گردد.