قیمت کانتینر 40 فوت با آپدیت روزانه در پیشرو کانکس، بزرگ ترین مرکز خرید و فروش کانتینر در ایران. بسیاری از تاجران ترجیح می دهند به جای استفاده از کانتینر ۲۰ فوت به سراغ کانتینرهای ۴۰ فوت بروند. این گروه از کانتینرها دارای وضعیت مستحکمی هستند و به واسطه فضای آنها می توان محصولات و کالاهای مختلفی را ذخیره سازی کرد. کاربردهای متنوع و مزیت های بیشماری برای کانتینر 40 فوت مطرح است.

قیمت کانتینر 40 فوت

فیلتر پیشرفته
در حال بارگزاری ...
کاربری کانتینر
جنس کانتینر
وضعیت کانتینر
محدوده قیمت
از
0
تومان
تا
320,000,000
تومان
مرتب سازی براساس : ارزان ترین گران ترین

کانتینر 40 فوت و انواع آن

مزیت ها و کاربردهای متنوعی در مورد کانتینرهای ۴۰ فوت مطرح می شود که می توانیم بگوییم از فضای این کانتینرها به منظور اسکان موقت، ساخت و راه اندازی فروشگاه، ذخیره سازی مواد غذایی و بسته بندی آنها یا سازماندهی و محصولات و غیره استفاده می گردد.

کانتینر ۴۰ فوت

به منظور تعبیه تجهیزات بزرگتر نیز این کانتینرها کاربرد دارد و همچنین برای جابجایی وسایل سنگین و بزرگ شرایط بسیار خوبی را فراهم می‌کنند و این جابجایی با نهایت محافظت و ایمنی صورت می‌گیرد. عرضه کانتینر ۴۰ فوت به دو صورت کیوب و استاندارد بوده است. در نمونه های کیوب از نمونه های استاندارد محبوب تر هستند و افراد تمایل بیشتری به استفاده از کانتینر های کیوب دارد.

در کانتینر های کیوب ۴۰ فوت دارای ارتفاع بیشتر به اندازه یک فوت می باشد پس از بارگیری در چنین شرایطی بهتر و راحت تر خواهد بود چرا که فضای بیشتری وجود دارد البته جالب است بدانید در بیشتر مواقع، قیمت کانتینر 40 فوت نسبت به دیگر کانتینرها کمتر می باشد. تمامی این ویژگی‌ها در کنار هم سبب شده تا با استقبال بسیار خوبی روبرو باشند.

کانتینر 40 فوت چیست؟

کانتینر ۴۰ فوت را با عنوان کانتینر ۱۲ متری یا 40ft container کانتینر می شناسند که در دو نمونه استاندارد و کیوب قابل عرضه است. کانتینر ۴۰ فوت از نظر اندازه یکی از کانتینر هایی با ابعاد استاندارد می باشد که در صنعت حمل و نقل دریایی و زمینی کاربردهای بسیار زیادی داشته است. زمانی که از یک کانتینر با ابعاد بزرگ استفاده می‌گردد قطعاً برای محصولات یکپارچه سازی بیشتری لحاظ خواهد شد و می توان محصولات زیادتری را در کانتینر قرار داد. این کانتینر دارای اندازه میباشد که حالت نرمالی بر روی کفه تریلی قرار می‌گیرد و از نظر طول عرض و ارتفاع محدودیتی را به وجود نخواهد آورد.

در گوشه های مختلف این کانتینر قسمت هایی تعبیه شده که به منظور اتصال قلاب جرثقیل در زمان بارگیری و بستن کانتینر روی کف تیلی می باشد که به آسانی از این قسمت می توان کانتینر را جابجا نمود یا در زمان حمل مهار کرد. بدنه کانتینر ۴۰ فوت از ورقه های آهنی فرم دار سنگین بوده که کالاهای درون کانتینر را در مقابل هرگونه سرقت آب یا ضربه محفوظ نگه می دارد. به واسطه رباطهای به خصوص این ورقه ها به شکل ممتد به همدیگر جوش داده شده اند و آستری و رنگ آمیزی نیز به منظور جلوگیری از زنگ زدگی برای آنها لحاظ می‌شود.

قیمت کانتینر دست دوم 40 فوت

کانتینرهای ۴۰ فوت دارای قیمت بیشتری نسبت به دیگر کانتینرها هستند و همانطور که اشاره کرده‌ایم کانتینر ۴۰ فوت کیوب نیز دارای قیمت ارزانتر به نسبت این کانتینرها می باشد. در اصل شما میتوانید با خرید یک کانتینر ۴۰ فوت این اطمینان را داشته باشید که ارزشمندی کالاها و محصولات خودتان را حفظ کرده اید.

الیته شما می توانید با خرید کانتینرهای دست دوم 40 فوت، در هزینه های اولیه خود نیز صرفه جویی کنید. کانتینرهای دست دوم، از لحاظ استحکام و دوام کاملا قابل اطمینان بوده و شما می توانید با توجه به سال ساخت یک کانتینر، اقدام به خریداری کنید.

خرید کانتینر 40 فوت

برای این که شما یک کانتینر ۴۰ فوت بخرید باید پیش از هر چیزی اطلاعات خوبی در این زمینه داشته باشید؛ کانتینر باید کاربردی باشد پس شما ابتدا نیاز و هدف خودتان را از انتخاب کانتینر باید تعیین کنید. در این صورت می‌توانید متوجه شوید که برای اینکه نیاز خودتان را برطرف کنید چه اندازه و ابعادی می‌تواند در خصوص کانتینر مورد احتیاج شما باشد. اگر در این راستا مشاوره‌ای می خواهید از مشاوران پیشرو کانکس نیز کمک بگیرید.

ابعاد کانتینر 40 فوت استاندارد به شرح زیر است:

طول داخلی: ۱۲.۰۳۲ متر

طول خارجی(پشت تا پشت): ۱۲.۱۹۲ متر

عرض داخلی : ۲.۳۵۲ متر

عرض خارجی( پشت تا پشت): ۲.۴۳۸ متر

ارتفاع داخلی : ۲.۳۸۵ متر

ارتفاع خارجی( پشت تا پشت): ۲.۵۹۱متر

عرض درب : ۲.۳۴۳متر

ارتفاع درب: ۲.۲۸۰ متر

حجم داخلی : ۶۷.۵ متر مکعب

ابعاد کانتینر 40 فوت HQ

این نمونه از کانتینر از نظر مشخصات کلی و ابعاد تفاوت زیادی با نمونه استاندارد ندارد ولی تنها تفاوت در ارتفاع می باشد که به شرح زیر است:

طول داخلی: ۱۲.۰۳۲ متر

طول خارجی(پشت تا پشت): ۱۲.۱۹۲ متر

عرض داخلی : ۲.۳۵۲ متر

عرض خارجی( پشت تا پشت): ۲.۴۳۸ متر

ارتفاع داخلی : ۲.650 متر

ارتفاع خارجی: 2.896

عرض درب : ۲.۳۴۳متر

ارتفاع درب: ۲.۲۸۰ متر

حجم داخلی : 73.3 متر مکعب