ساخت کانکس آشپزخانه 100% سفارشی

معرفی کانکس آشپزخانه ویژگی ها و قیمت آن : یکی از کانکسهای نام آشنایی که حتماً شما نمونه های متفاوت آن را مشاهده کرده اید به کانکس آشپزخانه مرتبط می باشد؛ این نمونه کانکس ها همانطور که از نام آنها می‌توان متوجه شد به منظور پخت غذا در مکان‌های مختلفی مثل پادگان ها، کمپ‌ها، مناطق جنگی، اماکن تفریحی و غیره مورد استفاده قرار گرفته می شود.

ویژگی ها و نکات مهم قبل از خرید

کانکس آشپزخانه دارای مشخصات فنی میباشد که می توانیم به عنوان اصلی ترین مشخصات به موارد زیر اشاره کنیم: دارا بودن فن قوی، اسکلت و شاسی قوی درجه یک، استفاده از ساندویچ پانل دورو ورق با ورق گالوانیزه رنگ کوره ای برای دیوارها، سیم کشی ضد آب، درب و پنجره های مجهز به توری و آلومینیوم، کابینت و سینک عالی و با بهترین جنس، لوله کشی آب سرد و گرم، داشتن آبگرمکن، مجهز به کپسول آتش نشانی و سیستم ایمنی هشدار حریق، شیشه های دوجداره و غیره.

 

کانکس آشپزخانه پیشرو کانکس

اگر شما نیاز به ویژگی‌های خاصی را داشته باشید می توانید درخواست بدهید و مجموعه پیشرو کانکس موظف بوده تا تمامی ویژگی‌ها و سفارش های مشتری را در ساخت این کانکس ها لحاظ کند و آنها را در طراحی در نظر بگیرد و پیاده سازی نماید؛ قطعاً قیمت کانکس آشـپزخانه با توجه به این ویژگی‌ها مشخص خواهد شد و به مشتریان عزیز ارائه می گردد. پیشرو کانکس تمامی تلاش خود را می‌کند تا در ساخت کانکس آشپزخـانه از بهترین مواد و شیرآلات استفاده کند تا نظر مشتریان عزیز را جلب نماید.

قیمت کانکس آشپزخانه چگونه مشخص می شود؟

خرید و فروش کانکس آشپزخانه و اجرا نمودن خدمات چنین کانکسهای معمولاً با کانکس رستوران و کانکس غذاخوری مرتبط میباشد و تقریباً می‌توان گفت در تمامی کمپ‌های پیمانکاری یکی از کانکس های که همواره عضو ثابت محسوب می‌شود کانکس آشپزخـانه است. برای تهیه غذا نمی توان در پروژه هایی که دور از شهر هستند برای هر وعده غذا به رستوران ها مراجعه کرد و به همین جهت از نظر مسافتی نیز اقتصادی نخواهند بود و به سراغ کانکس آشپزخانه می رویم.

اگر هم حجم مواد غذایی اولیه که می‌خواهد مورد استفاده قرار بگیرد زیاد باشد در کنار کانکس آشـپزخانه از کانکس سردخانه هم استفاده می شود؛ در غیر این صورت با یخچال معمولی و استفاده از آن در کانکس آشپزخـانه می‌توان این نیاز را به سردخانه برطرف کرد. به منظور اینکه ایمنی بیشتری در این کانکس ها لحاظ شود از کپسول های گاز در این کانکس ها استفاده می شود و البته بیرون از کانکس در نظر گرفته می شود تا امکان تجمع گاز در کانکس و زمان نشتی کپسول کاملاً از بین برود و به این طریق ایمنی لحاظ گردد.

اگر می خواهید بهترین کانکس آشپزخانه را خریداری کنید و امکانات فوق العاده ی آن را در اختیار داشته باشید میتوانید با شرکت پیشرو کانکس تماس گرفته و محصول مورد نظر را به صورت سفارشی در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید.