معرفی کانکس مدرسه و قیمت آن

کانکس مدرسه پیشرو کانکس ، مجهز به تمامی تجهیزات آموزشی و ساخت کاملا سفارشی : یکی از کانکس هایی که می توان از نام آن به کاربردی بودن آن پی برد کانکس مدرسه می باشد. اغلب این کانکـس را در مناطقی استفاده می‌کنند که صعب العبور هستند . یا ساخت و ساز در آنها دشوار می باشد؛ به همین جهت برای اینکه بتوانند مدرسـه ها را در چنین شرایطی دائر کنند و این کار فرهنگی فوق‌العاده را انجام بدهند از آن استفاده می نمایند.

خصوصیت های کانکس مدرسه

اگر قرار است که از کانکس به عنوان مدرسه استفاده شود باید شرایط و امکانات لازم را در آن تعبیه کرد که موارد زیر از مهمترین آنها محسوب می شود:

کانکس مدرسه پیشور کانکس

داشتن کلاس‌های درس کافی با شرایط عالی و مناسب، دارا بودن انباری، مجهز به آزمایشگاه،داشتن آبدارخانه،دارا بودن اتاق استراحت برای معلمان،دارا بودن اتاق مدیریت و…..

مزیت ها و ویژگی ها

همانطور که اشاره کرده ایم کانکـس مدرسـه را برای محیط های مورد استفاده قرار می دهند که صعب العبور هستند و ساخت و ساز به صورت سنتی در این شرایط سخت است، به همین جهت از کانکـس مدرسـه استفاده می‌کنند زیرا مقاومت بسیار خوبی در برابر سرما و گرما و زلزله از خود نشان می دهند و همچنین حمل و نقل آسانی دارند و به صورت سریع و آسان نصب می شوند.

اگر که می خواهید از این کانکس استفاده کنید و نیاز به مشاوره دارید هم اکنون با مشاوران پیشرو کانکس در ارتباط باشید تا بتوانید از قیمت دقیق و نحوه سفارش و همچنین امکانات ویژه آن مطلع شوید.

قیمت کانکس مدرسه

قیمت کانکـس مـدرسه نیز همانند کانکس های دیگر باید با توجه به ویژگی ها و قابلیت های کانکس معین گردد. برخی از کانکس ها قابلیت های ویژه دارند و به صورت سفارشی ساخته می شوند که طبیعی است نسبت به دیگر کانکس ها دارای قیمت بالاتری باشند. در هر صورت به منظور اطلاع از قیمت های دقیق باید با مجموعه پیشرو کانکس در تماس باشید.