فروش فوری کانکس روزنامه فروشی

پیش فروش و فروش فوری کانکس دکه روزنامه فروشی در پیشرو کانکس : شاید شما هم بارها و بارها در خیابانها و در محیط‌های مختلف با این نمونه کانکس روبرو شده باشید و حتی ممکن است شما از این کانکس ها نیز خرید کرده باشید.

یکی از معروف ترین و رایج ترین کانکس هایی که در ایران مورد استفاده قرار می‌گیرد کانکس و دکه روزنـامه‌ فروشـی می‌باشد که در شهرهای متفاوت ایران مورد استفاده قرار می گیرد.

این نمونه کانکس دارای سایز کوچک بوده و معمولاً در اندازه ۴ تا ۹ متری طراحی و تولید می‌شود و این دکه یا کانکس روزنـامه فروشـی معمولاً به سفارش شهرداری یا شرکت های مربوط به آن تولید می گردد و در قسمتهای مختلف شهر نصب می شود.

کانکس و دکـه روزنـامه فروشـی چه ویژگی های داشته است؟

دکه روزنـامه فـروشی دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد البته به جز موارد مهم در خصوص کانکس روزنامه فروشی افراد می‌توانند آن را به صورت کاملاً شخصی و سفارشی به شرکت مورد نظر درخواست بدهند و تمامی ویژگی های ذکر شده می تواند تغییر کند و با توجه به نظر مشتریان ساخته شود.

کانکس روزنامه فروشی

شما می توانید محصولات خود را در اندازه های متفاوت سفارش بدهید و کانکس مورد نظرتان را درخواست کنید. معمولاً در کانکس و دکه روزنامه فروشی ویژگی های از این قبیل وجود دارد:

  • داشتن امنیت بالا و مقاومت
  • داشتن محل مناسب برای نصب تابلوهای تبلیغاتی و اعلان ها در بالای کانکس
  • تعبیه و نصب کولر در کانکس و دکه روزنامه فروشی
  • دارا بودن یخچال
  • دارا بودن قسمت پیشخوان در اندازه‌های متفاوت که در جلوی دکه قرار می گیرد
  • به منظور جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت به درون کانکس عایق بندی آن به بهترین شکل ممکن انجام می شود،
  • در نهایت کانکسی که ساخته می‌شود باید به صورت استاندارد و اصولی نصب شود و دارای این ویژگی های عمومی باشد.

قیمت کانکس و دکه روزنامه فروشی چقدر است؟

قیمت کانکس و دکه روزنـامه فـروشی با توجه به ویژگی هایی که در کانکس قرار داده می شود و میزان اندازه کانکس مشخص می‌شود مثلاً کانکسهای که از نظر ابعاد دارای اندازه کوچکتری هستند قطعاً به نسبت کانکس های دیگر دارای قیمت مناسب تری خواهند بود؛ در هر صورت برای اطلاع دقیق از قیمت ها و سفارش کانکس مورد نظر می توانید از پیشرو کانکس جهت دریافت مشاوره های رایگان و اطلاع از دقیق ترین قیمت ها اقدام کنید.