معرفی یک کانکس کارگری خوب با امکانات کامل

معرفی یک کانکس کارگری خوب با پیشرو کانکس : یکی از کانکس هایی که بیشتر برای کارگاه های ساختمان سازی و پروژه های راهسازی و عمرانی از آن استفاده می شود کانکس کارگری می باشد. در کانکس کـارگـری شرایط مناسبی به وجود می‌آید تا کارگران بتوانند به صورت مداوم در کانکس حضور داشته باشند و در محل پروژه بمانند و در مواقع کاری مشغول به کار شوند.

البته از این کانکس ها به جز اسکان کارگران برای موارد دیگری مثل اتاق جلسات و استفاده اداری مهندسان پروژه نیز کاربرد دارند. کانکس های کارگری پس از اینکه مدت زمان پروژه به اتمام رسید به محل جدیدی منتقل می شوند تا برای پروژه جدید مورد استفاده قرار بگیرند و همین موضوع سبب می‌شود تا کارفرمایان هزینه کمتری را به منظور اسکان کارگران پرداخت کنند و در نهایت برای کارفرما به عنوان یک انتخاب عالی به شمار می رود. کانکس های کارگری را می‌توان برای موارد دیگر مثل صنعتی و خوابگاهی نیز مورد استفاده قرار داد.

کانکس کارگری خوب

انواع کانکس کارگری و قیمت آن

کانکس اسکان کارگری دارای انواع مختلفی می باشد که می‌توانیم به کانکس کارگری سالنی،دو اتاقه، سه اتاقه و غیره اشاره کرد. هر کدام از این نمونه کانکس ها با توجه به سفارش کارفرما و آنچه که مورد نیاز است می‌توانند دارای ویژگی‌های خاصی باشند و از نظر اندازه نیز متفاوت هستند و دارای امکانات متنوعی می باشند.

قیمت کانکس کـارگـری با توجه به ویژگی هایی که در آن وجود دارد و با توجه به ابعاد کانکس کـارگـری دارای قیمت تعیین شده می باشد. پس نمی‌توانیم قیمت ثابتی را برای تمام کانکس های کارگری مطرح کنیم و به منظور اطلاع دقیق قیمت‌ها حتماً با کارشناسان پیشرو کانکس در تماس باشید تا شما را به صورت دقیق همراهی کنند.

مزیت های کانکس کـارگـری

کانکس های کارگری دارای مزیت های بی شماری هستند که سبب می‌شوند کارفرمایان از کانکس های کارگری استفاده کنند:

  • این نمونه کانکس ها از پیش ساخته شده هستند و به صورت کانکس آماده می باشند و به همین جهت موجب تجهیز کارگاه شده و به انجام کار سرعت بیشتری می دهند و یکی از دلایل محبوبیت آنها در بین کارفرمایان نیز همین گزینه است.
  • کانکس کارگری با توجه به امکانات مختلفی که دارند در شرایط آب و هوای متفاوت قابل استفاده هستند و امکانات متنوع آنها مثل سرویس بهداشتی، تختخواب، سیستم تهویه، پارتیشن بندی و غیره موجب می شود تا شرایط برای استراحت کارگران راحت تر شده و روند کاری را آسان‌تر خواهد کرد.
  • این کانکس ها طول عمر بالایی دارند و همچنین مقاومت خوبی در شرایط متفاوت از خود نشان می‌دهند و در پروژه‌های مختلف می توانند مورد استفاده قرار بگیرند.
  • کانکس های کارگاهی تنوع زیاد دارند و کارفرما می‌تواند با توجه به نیاز خود کانکس مورد نظر را سفارش بدهند.
  • از نظر هزینه ، کانکس کارگری دارای قیمت مناسب و مقرون به صرفه بوده و به نسبت کانکس هایی که به روش سنتی و با مصالح ساخته می‌شوند اختلاف هزینه بالایی دارد و می‌توان به منظور صرفه جویی در هزینه‌ها از این کانکس ها در مدت زمان های طولانی استفاده کرد.
  • یک نکته مهم دیگر این است که امکان جابجایی دارند و کارفرما میتواند در پروژه‌های مختلف از آن استفاده کنند و پس از اتمام پروژه آن را به محل جدید ببرد و محل اسکان را جابجا کند و این با وجودی است که ساخت بنای موقت این شرایط را به کارفرما نخواهد داد.