قیمت کانکس 4 متری – دست دوم و نو

قیمت کانکس 4 متری بستگی به عوامل مختلفی از جمله نوع کاربری کانکس، مصالح به کار رفته در کانکس و غیره دارد. ما در این صفحه از پیشرو کانکس سعی کرده ایم لیست قیمت کانکس 4 متری دست دوم و نو را به صورت کامل خدمت شما ارائه کنیم.

قیمت کانکس ۴ متری اداری

کانکس های ۴ متری اداری معمولی از جنس ورق گالوانیزه ساخته می شوند و برای استفاده در محیط های کارگاهی و اداری کاربرد دارند.

کانکس‌های اداری 4 متری از جمله فضاهای کارآمد برای استقرار سریع هستند که ظرفیت‌های لازم را برای تغییر کاربری و انطباق با نیازهای متفاوت اداری فراهم می‌کنند.

در نمای داخلی این کانکس‌ها، استفاده از دیوارپوش چاپی کمپارس، جلوه‌ای زیبا و حرفه‌ای به فضا می‌بخشد و با ایجاد حسی از تازگی و نوآوری، محیطی دلپذیر برای کارکنان به ارمغان می‌آورد.

قیمت کانکس 4 متری

همراه با ورق بدنه 40 استاتیک، این دیوارپوش‌ها نه تنها به زیبایی بصری کمک می‌کنند، بلکه کیفیت و دوام مطلوبی را تضمین می‌کنند. تخته کف mdf ملامینه، با مقاومت بالا در برابر سایش و آسیب‌دیدگی، پایه‌ای محکم و زیبا برای فضای کانکس به ارمغان می‌آورد.

درب‌ها و پنجره‌های ساخته شده از آلومینیوم درجه یک، عایق مناسبی را برای این نوع کانکس ۴ متری ایجاد کرده است. شاسی تیرآهن نمره 14 و پروفیل‌های 40×40 استاندارد، یکپارچگی و استحکام مناسبی برای این کانکس ها فراهم کرده است.

قیمت کانکس ۴ متری اداری معمولی بسته یه امکانات، می تواند بین 12٬000٬000 تومان تا 20٬000٬000 تومان باشد.

قیمت کانکس 4 متری ساندویچ پانل

کانکس ساندویچ پانل 4 متری، سازه‌ای کاملا بروز و مستحکم، با شاسی تیرآهن نمره 14 است که استقامت بالایی دارد. پروفیل‌های سنگین 80×40 و 40×40 همراه با ساندویچ پانل‌های 4 سانتی‌متری با عایق پلی یورتان، یک لایه حفاطتی مناسب و عایق در برابر گرما و سرما برای این نوع کانکس، ایجاد کرده است.

قیمت کانکس ۴ متری ساندویچ پانل

کفپوش ضد آب هیجده میلی‌متری و درب و پنجره‌های UPVC عایق‌بندی شده باعث می شود که یک کانکس کاملا شیک و به روز از هر نظر داشته باشید.

قیمت کانکس ساندویچ پانل 4 متری، بر اساس لوازم به کار رفته می تواند بین 25٬000٬000 تومان تا 48٬000٬000 تومان باشد.

قیمت کانکس 4 متری کامپوزیتی

کانکس 4 متری کامپوزیتی با نمای بیرونی از ورق‌های آلومکس باکیفیت طراحی و ساخته می وشد. دیوارپوش داخلی کانکس های کامپوزیتی با مرغوبیت درجه یک کمپارس پوشانده شده است. کف سرامیکی درجه یک، زیبایی و دوام را برای این نوع کانکس ها فراهم می کند.

کانکس های کامپوزیتی 4 متری با نمای بسیار شیک و به روز، برای محیط های اداری، مسکونی و نگبانی مورد استفاده قرار می گیرند و جلوه خاصی به این محیط می دهند.

قیمت کانکس های 4 متری کامپوزیتی می تواند بین 32٬000٬000 تومان تا 80٬000٬000 تومان متغیر باشد.

کاربرد کانکس 4 متری

کانکس های چهار متری را برای موارد مختلفی استفاده می کند و معمولا این نمونه ها بیشتر برای فضاهای استفاده می‌شود که افراد تمایل ندارند کل فضا را به واسطه یک کانکس اشغال کنند و در واقع از نظر فضا نیز دارای محدودیت هستند؛ این نوع کانکسها یعنی کانکس های ۴ متری برای سازه های کوچک قابل اسکان هستند و می‌توان این کانکس ۴ متری را در یک گوشه از فضا قرار دارد و وزن سبک تری نسبت به کانکس های دیگر داشته اند.

این کانکس ها معمولاً در ابعاد ۱۰ متر مربع یعنی ۴ در 2 تقریبا ساخته می شوند یا به صورت ۱۲ متر مربع سه در چهار تهیه شده و به بازار عرضه می گردند که عموماً برای اسکان کارگران از ابعاد کانکس ۱۰ متری و برای اسکان کانکس های دفتری و اداری از ۱۲ متر مربع استفاده می گردد.

لازم است بدانید کانکسهای ۴ متری دارای انواع متفاوت هستند و می‌توانند در سه تیپ متفاوت یعنی ممتاز، درجه یک و معمولی طراحی و تولید گردند. معمولاً هزینه ی ساخت کانکس ممتاز بسیار بالاتر از کانکس های دیگر است و به همین جهت مشتریان تمایل به استفاده از کانکس های معمولی را دارند تا بتوانند صرفه جویی هایی در هزینه ها داشته باشند. به صورت کلی کانکس ممتاز نسبت به کانکس معمولی سه برابر قیمت دارد.

قیمت کانکس 4 متری

برخی از کاربرد کانکس 4 متری

از کانکس ۴ متری به عنوان انبار استفاده می شود و برای این کانکس ها پنجره استفاده نمی گردد و یک درب ورودی دارند و برای اینکه فشار محیط را تحمل کنند و در زمان استفاده مشکل برای آنها پیش نیاید از دیوارهای داخلی و کف ساز استفاده می گردد. سازه های کوچک را اسکلت بندی می کند و طراحی سازه های اسکلت بندی شده هزینه ساخت پایین تر دارند و استحکام قوی داشته و در برابر سازه هایی که ساندویچ پانل شده‌اند از هزینه ساخت بالا و در مقابل تبادل انرژی حرارتی مقاومت زیادی نشان می‌دهند.

کانکس های ۴ متری بدون کوچکترین مشکلی جا به جا می شوند و حمل آنها به راحتی صورت می‌گیرد و به واسطه یک چرثقیل سبک میتواند به محل دیگری منتقل گردند.

مشخصات کانکس 4 متری

شاسی در سازه های کانکس 4 متری از جنس تیرآهن است و در آن به صورت اسکی یا موازی مورد استفاده قرار می گیرد. این نمونه شاسی برای تخته و کف سازی مناسب بوده و همچنین از استحکام خوبی برخوردار می باشد ولی به منظور کف سازی با سرامیک مناسب است و از شاسی های دور کلاف بهتر است برای این مورد استفاده شود.

شاسی کانکس های 4 متری

کانکس های موجود در بازار از اسکلتهای پروفیلی استفاده می کنند که تقریباً نیمه سنگین بوده و برای اجرا در هر مکان و جابجایی بسیار راحت می باشد. اسکلت پروفیلی اینگونه کانکس ها به طراحان این اجازه را می دهد که برای راحت تر شدن اجرای کانکس در محل مورد نظر همه چیز محیا باشد.

همانطور که اشاره کرده ایم کانکس های موجود در بازار که برای اجرا در محل های مختلف طراحی شده اند و از اسکلت های پروفیلی استفاده می کنند که نمونه اسکلت ها باعث می شوند که کانکسی سبک تر برای اجرا در محل های مختلف داشته باشیم.

به صورت کلی این نمونه کانکس ها که از اسکلت پروفیلی سبک و نیمه سبک استفاده می کنند برای اجرا در محل های مختلف به طراحان این اجازه را می‌دهند که دستی بازتر برای نصب و اجرا در محل های مختلف داشته باشند.

کانکس 4 متری

در و پنجره های کانکس

در سازه های کانکس ۴ متری از درب و پنجره های استفاده می‌شود که به صورت تک جداره هستند و جنس آلومینیومی داشته است. در این سازه ها کمتر از امکانات رفاهی استفاده می شود و اگر مشتری تمایل به استفاده از امکانات رفاهی داشته باشد و پیاده سازی آن در کانکس ۴ متری صورت می‌گیرد و امکاناتی مثل حمام آشپزخانه و غیره مهیا می گردد.

بیشتر مصرف کنندگان به جای اینکه از کانکس ۴ متری نو استفاده کنند و ترجیح می دهند کانکس های دست دوم را خریداری کنند که امکان خرید کانکس دست دوم ۴ متری برای مشتریان عزیز توسط پیشرو کانکس مهیا می باشد.