معرفی کانکس کافی شاپ و ویژگی های آنها

معرفی کانکس کافی شاپ و ویژگی های آنها : یکی از بی نظیر ترین و پرکاربردترین کانکس هایی که در بازار عرضه می .و مشتریان می توانند برای سفارش آن به شرکتهای معتبر و کارگاه های مجاز اقدام کنند کانکس کـافی شـاپ بوده است. که این کانکس ها ویژگی های خاصی را داشته اند و افراد می‌توانند برای خرید و استفاده از این محصول اقدام کنند.

البته قبل از این که شما بخواهید سفارش خودتان را در خصوص کانکس کـافی شـاپ ارائه بدهید. بهتر است اطلاعاتی را در این مورد به دست بیاورید و با دید کامل تری برای خرید اقدام کنید. تا بعد از خریدتان پشیمان نشوید.

کانکس کافی شاپ چیست؟

همانطور که اشاره کرده‌ایم این نمونه کانکس ها جزء یکی از بهترین کانکس های موجود در بازار هستند که افراد می‌توانند به راحتی آن را خریداری کرده و از آن استفاده کنند. و البته طرفداران بسیار زیادی نیز طی سال‌های اخیر بدست آورده‌اند. اصلی‌ترین استفاده‌ای که از کانکـس کافـی شـاپ می‌شود برای مکانهای می باشد که نیاز به یک سالن غذاخوری و توزیع محصولات خوراکی و غذایی می باشد. از جمله این مکان ها می‌توانیم به دانشگاه ها، مراکز تفریحی و پارک‌ها اشاره نماییم.

معرفی کانکس کافی شاپ

در سال‌های اخیر خریداران کانکس کافی شاپ و متقاضیان آن در کشور ما روند صعودی داشته و رو به افزایش بوده است. این سازه‌ها متریال ها و امکانات خاصی دارند که در زمان شستشوی آن‌ها آسیبی به کانکس وارد نمی‌شود. البته دارای تاییدیه وزارت بهداشت نیز بوده اند و در اکثر معابر عمومی و پارک ها مورد استفاده قرار می گیرد. به صورت موقت نیز می توان از کانکس های کـافـی شـاپ متحرک و چرخدار در نمایشگاه ها و مراکز تفریحی نیز استفاده کرد.

با توجه به اینکه کانکسها به صورت کلی در دو نوع ساخته می شوند. اما یک کاربری ویژه دارند و تفاوتی که بین آنها وجود دارد در ابعاد و نوع متراژ آنها بوده است. اما با توجه به سفارش مشتری می توانند دارای ابعاد ویژه‌ای نیز باشند.

اگر که شما می خواهید یک درآمد مناسب را برای خودتان داشته باشید. و به دنبال ایجاد یک کسب و کار کوچک هستید می‌توانید در اولویت‌های خود خرید یکی از با کیفیت ترین و بهترین نمونه های کانکس کـافی شـاپ را قرار بدهید. البته دقت داشته باشید که خوشبختانه در کشور ایران میزان تولید و خرید و فروش کانکس های کـافـی شـاپـی افزایش داشته است. و این موضوع می‌تواند نشان‌دهنده اهمیت استفاده از این کانکس ها باشد.

کانکس های کافی شاپ چه مشخصه هایی داشته باشد؟

از جمله مهمترین و اصلی ترین ویژگی هایی که برای کانکس کافـی شـاپ مطرح است. می‌توانیم به مجهز بودن به سیستم تهویه، قابلیت سیم کشی، ساخت و طراحی کانکس های کافی شاپ با بهترین و با کیفیت ترین متریال ها اشاره نماییم.

اگر می خواهید برای خرید این نمونه اقدام کنید. حتماً به این موارد دقت کنید و لازم است که بدانید با توجه به محبوب بودن کانکسهای کافی شاپ در مدلهای کانکس های کافـی شـاپ ثابت و کانکس های کافی شاپ متحرک ساخته می شوند. شما می توانید با توجه به نیازی که دارید بهترین نوع کانکسی کافـی شـاپ را خریداری کرده و از آن استفاده کنید.

کانکسهای کـافی شـاپ ثابت نسبت به کانکس های چرخدار از متراژ بیشتری برخوردارند و حتی می‌توانند به نوعی طراحی شوند که از لحاظ تعداد نفرات تا ۳۰ نفر نیز پاسخگو باشد. معمولاً نمای بیرونی بسیار زیبایی دارند. گاهی به عنوان رستوران نیز از آنها استفاده می شود.
کانکس کـافـی شـاپ در نوع چرخدار قیمت بالاتری داشته است ولی امکانات کمتری به دلیل محدودیت ابعاد و اندازه دارند. حتی گاهی به عنوان کانکس فست فود سیار نیز می توان از آن استفاده کرد. معمولاً این سازه ها یک محور یا دور محور با ریموت و جک بوده‌اند و به منظور پذیرایی از مشتریان در بیرون کانکس فضای طراحی می شود. که برای صرف چای و قهوه خواهد بود.

قیمت کانکس های کافـی شـاپ چقدر است؟

همانند دیگر کانکس ها این نمونه کانکسهای کافی شاپ نیز دارای قیمت های مختلفی هستند. البته قیمت این سازه ها جز اصلی ترین دغدغه های بسیاری از مشتریان محسوب می‌شود. شما می‌توانید به منظور استعلام دقیق قیمت‌ها از کارشناسان پیشرو کانکس استفاده کنید. البته آیتم های بسیار متعددی همانند ابعاد کانکس، جنس، تجهیزات آن و… در زمان طراحی کانکس های کافی شاپ و قیمت آنها بسیار تاثیرگذار می‌باشد.

امروز شرکت های بسیار معتبر و برند های بسیاری در کشور در خصوص کانکس های کافی شاپ مطرح است. که هر کدام از آنها طراحی و ساخت کانکس کافی شاپ را انجام می‌دهند. و می توانید با توجه به ویژگی ها و مشخصه های مربوط به هر کدام از این کانکس ها بهترین و مناسب ترین آنها را تهیه نموده و استفاده کنید.