کانکس کتابفروشی و کتابخانه و ویژگی های آن

معرفی کانکس کتابخانه و کتابفروشی : یکی دیگر از کانکس هایی که امروزه در بسیاری از موارد می‌توان از آن استفاده کرد، کانکس کتابفروشی میباشد.

این کانکس در محیط های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و در واقع فروش کتاب جز یکی از مشاغلی محسوب می شود که مشتریان خاص خود را دارد و افرادی با توجه به سلایق مختلف و افرادی تحصیل کرده و دانشجویان به سراغ استفاده از کتاب می روند.

برای اینکه جلب نظر مشتریان انجام بشود نمای بیرونی و درونی کانکس را به نوعی طراحی و تولید می‌کنند که نظر هر مشتری را به خود جلب کند البته روانشناسی رنگ ها در خصوص طراحی و ساخت کانکس نیز در نظر گرفته می‌شود.

کانکس کتابفروشی همانگونه که اشاره کرده‌ایم در محیط های متفاوتی کاربرد دارد و در سازمان‌های دولتی و خصوصی، مدارس و حتی برخی از پارک‌ها مورد استفاده قرار گرفته می شود.

خصوصیت های کانکس کتابفروشی

همانند کانکس های دیگر در خصوص کانکسهای کتابفروشی نیز خصوصیت ها و ویژگی های منحصر به فردی وجود داشته است.

کانکس کتابفروشی دارای رنگ آمیزی های متنوع و طراحی ویژه ای بوده و درون کانکس قفسه بندی های مناسب و اصولی قرار گرفته می‌شود همچنین با توجه به رنگ بندی کانکس، نور کافی در درون کانکس لحاظ می‌شود و در کنار درب ورودی و خروجی کانکس از گیت فروشگاهی نیز استفاده می گردد.

کانکس کتابخانه

کانکس کتابفروشی به نوعی طراحی و تولید می‌شود که در آن سیستم بارکد خوان و محلی برای قرار گرفتن صندوق فروشگاه لحاظ می‌شود و علاوه بر آن سیستم اطفاء حریق به منظور جلوگیری از خطرات آسیب و خطرات احتمالی نیز در کانکس کتابفروشی وجود دارد. جز موارد ذکر شده ویژگی‌های دیگری نیز در کتابفروشی خواهد بود که شما با خریداری آن می توانید از این خصوصیت ها و ویژگی های منحصر به فرد بهره مند شوید.

قیمت کانکس کتابفروشی

همانند کانکس های دیگر ما نمی توانیم یک قیمت ثابت را درخصوص کانکس کتابخانه یا غرفه ی فروش کتاب مطرح کنیم چرا که این نمونه کانکس ها دارای تنوع بالایی هستند و در اندازه‌های متفاوتی ساخته می‌شود.

در پیشرو کانکس به سفارش مشتریان عزیز کانکس کتابخانه می تواند به صورت کاملا سفارشی طراحی تولید شود و بر حسب نیازها و سلیقه مشتریان عزیز این کانکس آماده گردد و به همین جهت تمامی این موارد بر روی قیمت نهایی کانکس تاثیر بسیار زیادی دارند و شما برای اینکه بتوانید اطلاع دقیقی از قیمت کانکس کتابفروشی و غرفه کتابفروشی به دست بیاورید می توانید با شرکت پیشرو کانکس در تماس باشید و کانکس دلخواه خودتان را سفارش بدهید .

علاوه بر اینکه این شرکت کانکس های ثابت را در اندازه های بزرگ به مشتریان عزیز ارائه می دهد بلکه در اندازه و ابعاد کوچک کانکس های متفاوتی را آماده می کند و این کانکس ها را با توجه به سلیقه مشتریان عزیز پیاده سازی می نماید. بعضی از کانکس های تولید شده توسط مجموعه پیشرو کانکس قابلیت مونتاژ مجدد را دارند و در زمان تغییر مکان شما می توانید به راحتی کانکس را به محل جدید منتقل کنید و از آن استفاده نمایید.