بهترین کانکس نما شیشه ای در پیشرو کانکس

معرفی بهترین کانکس نما شیشه ای: پیشرو کانکس به عنوان یکی از شرکت هایی می باشد که تمامی تلاش خود را در خصوص ساخت انواع کانکس می نماید تا بتواند رضایت مشتریان عزیز را به دست بیاورد و اقدام به تولید محصولات متنوع و کارآمدی می‌کند که علاوه بر اینکه بر حسب نیازهای مشتریان عزیز ساخته می شوند بلکه از استانداردهای لازم نیز برخوردار باشند.

کانکس نما شیشه ای

یکی از نمونه کانکس هایی که می توانیم از نام آن نیز متوجه شویم کانکسهای نـماشیشه ای هستند که به شکل شیشه ای ساخته می شوند و در ساخت آنها از شیشه سکوریت و معمولی استفاده می شود. در واقع وجود کانکس نـما شیشه ای برای ما بسیار کاربردی می باشد و وقتی که از شیشه سکوریت استفاده شود یعنی نشکن بودن این شیشه ها می تواند موجب شود تا دارندگان کانکس با خیال راحت از آن استفاده کنند. معمولاً از این کانکس برای غرفه داران و افرادی که در حوزه کسب و کارهای شان نیاز به نمایش داخل کانکس دارند مورد استفاده قرار گرفته می شود. در ادامه شما با انواع کانکس نما شیشه ای آشنا خواهید شد و می توانید در صورت لزوم هرکدام از آنها را که می خواهید انتخاب کنید و استفاده نمایید.

کانکس نما شیشه ای

کانکس  تک وجهی

( این نمونه کانکس ها به این صورت هستند که تنها در یک سمت کانکس از شیشه استفاده می گردد)

کانکس دو وجهی

( در ساخت کانکس نما شیشه ای دو وجهی در دو سمت کانکس شیشه مورد استفاده قرار می گیرد و از فلز یا کامپوزیت در دو وجه دیگر استفاده می شود)

کانکس سه وجهی

( این نمونه کانکس ها به این شکل هستند که از سمت سمت آنها شیشه بوده و تنها یک سمت بسته خواهد بود. برای هر کدام از کانکس ها با توجه به نیازهای مشتریان و محلی که قرار است کانکس در آن نصب گردد ویژگی های مختلفی در نظر گرفته می شود).

کانکس چهار وجهی

( در این نمونه کانکس برای چهار سمت از شیشه استفاده شده و فقط و سقف کانکس همانند دیگر کانکس ها خواهد بود).

کانکس دایره ای و نیم دایره ای شیشه ای

( نمونه دیگری از کانکس ها وجود دارد که به شکل نیم دایره یا دایره ساخته می شوند و در ساخت آنها از شیشه های خم و خاص استفاده میشود).

کانکس نما شیشه ای کجا کاربرد دارد؟

همانطور که گفته شد با توجه به نیاز افراد در محیط های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و این نمونه کانکس ها به دلیل این که در ساخت آنها از شیشه استفاده شده دارای کاربردهای فراوانی هستند اما اصلی‌ترین کاربردی که ما می‌توانیم در این خصوص  مطرح کنیم استفاده از این کانکس ها برای غرفه فروشگاهی و نمایشگاهی می باشد. با توجه به نیاز مشتری و سفارشی که مشتری به شرکت داشته است کانکس در چند وجهی و یک وجهی ساخته می‌شود. البته به عنوان کانکس کترینگ، کانکس فست فود ، گلفروشی و غیره نیز می توان از کانکس شیشه ای استفاده کرد. اگر شما هم به این نمونه کانکس نیاز دارید می‌توانید برای استعلام قیمت با شرکت تماس بگیرید و از جدیدترین قیمت‌ها مطلع شوید.