کانکس نانوایی – قیمت کانکس نانوایی سیار

کانکس نانوایی : در محیط اطراف ما معمولا کانکس های زیادی دیده می شوند که به دلیل نصب و راه اندازی سریع و هزینه های کم باعث شده تا افراد زیادی تمایل به خرید و استفاده از آن به عنوان محلی برای کسب در امد آنها باشد .

در ساخت و طراحی کانکس ها با توجه به بودجه متریال های مختلفی در ان استفاده می شود همین امر باعث متفاوت شدن کانکس ها می شود .کانکس ها به راحتی قابلیت جابه جایی از مکانی به مکان دیگر را دارند.

معرفی کانکس نانوایی

در این بین با کمی خلاقیت می شود این گونه کانکس ها را به کانکس نانوایی تبدیل کرد و در محیط های مختلف نانوایی های بسیار را راه اندازی کرد. در این گونه کانکس های نانوایی می توانند تفاوتهایی با هم داشته باشند که باتوجه کارکرد و تنوع پخت نان و محیطی که قرار است در ان قرار بگیرند طراحی و ساخته می شود .تا بتوانند با پخت ساده نان ویا عرضه نان های مختلف به افراد در محیط ها عرضه نان را انجام دهند. گروه صنعتی پیشرو کانکس پذیرای طراحی انواع ایده های شما و ساخت هر نوع کانکس پیش قدم است . تنها کافی است طرح و ایده خود را برای ساخت برای ما ارسال کنید .

کانکس نانوایی

  • کانکس برای عرضه نان
  • کانکس برای تهیه و توزیع نان
  • کانکس نان فانتزی

کانکس برای عرضه نان :

در این گونه کانکس ها چندین ویترین و طبقه برای نگهداری نان های مختلف در کانکس طراحی می شود .و هم چنین قسمتی ازآن را به صندوق اختصاص می دهندتا مشتری بعد از تهیه نان و وجه حساب خود را در صندوق حساب کند .

و در این گونه کانکس ها ورود افراد به داخل ممنوع و افراد از بیرون خرید را انجام می دهند و فقط فروشنده در داخل کانکس قرار می گیرد ‌.

کانکس تهیه و توزیع نان:

در نوع دیگر تهیه و توزیع باید کانکس طوری طراحی شود که بزرگ تر و وسیع تر باشد به دلیل تجهیزاتی که برای پخت نان در آن صورت می گیرد. ازجمله خمیر ساز – چانه گیر -تنور ویا فر …

در این گونه کانکس ها باید از فوم های ضد حریق در کانکس های نانوایی استفاده شود .به دلیل بودن تنور در این نوع باید از فوم پشم سنگ پانلی کمک کرد تا در برابر آتش مقاومت زیادی داشته باشد .این گونه فوم ها در صورت وقوع اتش قابلیت خود خاموش شوندگی را دارد.

کانکس نان فانتزی :

در این نوع باید طوری طراحی و فضا سازی صورت بگیرد که فضاهای جداگانه برای انواع مختلف نان با توجه به نگهداری خاص هر کدام طراحی شود .

به طور کلی می توان گفت که کانکس های نانوایی باید دارای ویژگی هایی باشند از جمله :

  1. یکی از مهم ترین ویژگی ها عایق بودن کانکس در برابر آتش است .
  2. نصب تجهیزات مانند خمیر گیر و چانه گیر و تنور در کانکس نانوایی پخت و عرضه نان
  3. طراحی فضایی یرای مواد اولیه از جمله آرد و مواد مورد نیاز
  4. مقاومن بدنه کانکس و سقف در برابر اب و رطوبت و ضد زنگ بودن ان .
  5. کانکس ها باید قابلیت شتشو و نظافت را دار باشند و محلی برای خروج در کف کانکس بعد از شستشو طراحی گردد.
  6. کانکس باید دارای سرویس بهداشتی و حمام و همچنین جایی برای استراحت کارکنان داشته باشد .
  7. وجود درب اصلی بزرگ در کانکس پخت نان برای حمل راحتر گونی ارد به داخل کانکس .