مرکز تولید و فروش کانکس 30 متری با قیمت مناسب و کیفیت بالا

کانکس 30 متری : یکی دیگر از کانکس های که می‌توان آن را جزء محصولات پرفروش در پیشرو کانکس به شمار آورد کانکس ویلایی ۳۰ متری است که خوشبختانه متقاضیان بسیار زیادی را برای خرید داشته است و این کانکس را که با عنوان ویلای از پیش ساخته نیز شناخته می‌شود در ابعاد تنها ۳۰ متر مربع طراحی و تولید می گردد.

این نمونه کانکس ها هم امکان ساخت در محل را داشته‌اند و هم می‌توان آنها را در کارگاه مورد نظر را بسازید البته این موضوع را باید به خاطر بسپارید که هر کدام از این موارد مشکلات خود و شرایط خاص خود را می‌طلبد و به همین جهت این سازه ها را به نوعی تولید می‌کند که بتوان آنها را به محل جدید منتقل کرد.

کانکس 30 متری

کانکس های ویلایی 30 متری چه مزیت های داشته اند؟

این نمونه کانکس ها دارای یکسری مزیت‌های ویژه هستند که می توان به سرعت ساخت بالای آنها، قیمت ارزان این نمونه سازها به نسبت ساختمان های سنتی و کاهش هزینه‌های اکیپ سازنده در زمان اجرا و قابلیت جابجایی به دفعات اشاره کرد.

بد نیست که بدانید که کانکس های ۳۰ متری قلاب های فلزی دارند که دارای مقاومت بسیار بالایی بوده و در زمان جابجایی مکرر هیچگونه آسیبی به کانکس وارد نمی کند. همچنین در برابر زلزله و نیروهای جانبی از خودشان مقاومت بسیار بالایی نشان می‌دهند و در مقابل رطوبت و خورندگی نیز مقاومت دارند؛ به دلیل اینکه از مصالح با کیفیت بالا در زمان ساخت این کانکس ها استفاده می شود این مزیت های مهم را در بر می گیرند.

 پس از اتمام کار حتی قابلیت اضافه شدن متراژ از 1 تا ۱۰۰ متر برای این نمونه کانکس ها مهیا است و قابلیت فروش مجدد پس از چند سال را دارند که می‌توان به کانکس های دست دوم اشاره کرد.

این نمونه کانکس ها دارای طیف های مختلفی هستند و با متریال های متفاوتی ساخته می‌شود که می‌توانیم به موارد چون چوبی، پانلی، ترکیب ترموود و کامپوزیت، سمنت برد، سایدینگ طرح خانه های کانادایی و کامپوزیت طرح سنگ فایبرگلاس اشاره نماییم.

قیمت این نمونه کانکس ها به عوامل متعددی بستگی داشته است اما در بیشتر کانکس ها پیش از اینکه قیمت گذاری انجام شود به متریال هایی که در ساخت آنها استفاده شده توجه می گردد و در نهایت به سایز توجه می‌شود و قیمت کانکس معین می گردد.

مشخصات فنی کانکس های 30 متری

معمولا برای درب ورودی این نمونه کانکس ها از دربهای ضدسرقت اهنی استفاده می شود و پنجره ها با حفاظ بوده و با شیشه های دوجداره و از نوع PVC هستند.

در کانکس های 30 متری به منظور هایق از نوع پشم سنگ سپاهان و نما داخلی از نوع لمبه چوبی بوده است یا از دیوارپوش 2جداره طرح چوبی و کناف با رنگ و کاغذ دیواری استفاده میگردد.

قیمت کانکس 30 متری

نمونه های کانکس 30متری

  • کانکس چوبی : یکی از نمونه کانکس های پر طرفدار است که معمولا متعلقاتی همچون آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی در آن قرار میگیرد.
  • کانکس پانلی : سقف و دیوارهای این کانکس از ساندویچ پانل بوده و برای آب هوایی شرجی و سرد گزینه ی مناسبی می باشد.
  • کانکس سایدینگ : این نمونه سازه ها بادوام هستند و زیبایی فوق العاده ی دارند و هم از نوع فلزی و هم PVC ساخته می شوند.

کانکس های 30 متری دست دوم برای افرادی مناسب هستند  که میخواهند با هزینه های کم تری این کانکس ها را خریداری کنند و قطعا تمامی امکاناتی که در کانکس نو وجود دارد در کانکس های دست دوم نیز قابل تعبیه می باشد.