کانکس غذاخوری چه ویژگی های دارد؟

کانکس غذاخوری چه ویژگی های دارد؟ از نمونه کانکس های می باشند که امروزه به عنوان سالن غذاخوری، رستوران، فست فود ، کافی شاپ و غیره مورد استفاده قرار گرفته می شود. برای محیط های مختلف که نیاز به سالن غذاخوری وجود داشته باشد همانند کارگاهها، پروژه‌های عمرانی، دانشگاه ها، مدارس و غیره از کانکس غـذاخـوری استفاده میشود.

این کانکس ها با توجه به کاربرد هایی که داشته اند دارای تجهیزات مخصوص و امکانات متنوعی هستند مثلاً در یک کانکس غذاخوری نیاز به وسایل و تجهیزاتی می باشد تا تبدیل به یک آشپزخانه کامل شود که می توانیم به لوله کشی آب گرم و سرد، گاز، سینک ظرف شویی و غیره اشاره نماییم یا کانکـس غـذاخـوری به نوعی طراحی شود که در آن میز و صندلی های قرار داده شود تا افراد بتوانند در درون کانکس غذایشان را سرو نمایند.

کانکس غذاخوری پیشرو

برای اینکه یک غذا فروشی و رستوران راه اندازی شود و اگر از کانکس غذاخوری استفاده گردد قطعاً نسبت به ساخت بنا هزینه ی پایین تری خواهد داشت و قابلیت جابجایی بسیار مناسب و استقرار سریع در چنین شرایطی به وجود خواهد آمد. در هر صورت استفاده از کانکس غذاخوری سبب می شود که شما با سرعت عمل بیشتری رستوران خودتان را راه اندازی کنید.

معرفی انواع کانکس غذاخوری

با توجه به کارایی که داشته اند و سفارش مشتریان عزیز دارای انواع متفاوتی بوده است مثلا اگر شما بخواهید رستوران را داشته باشید که دارای سالن پذیرایی باشد می‌توان از کانکس های سالنی بدین منظور استفاده کرد دقت داشته باشید که کانکس های رستورانی می توانند از نمای خارجی دکوراسیون داخلی متفاوت و اندازه ویژه‌ای نیز برخوردار باشند.

تجهیزات فنی کانکس غذاخوری چگونه است؟

با توجه به اینکه کانکس غـذاخـوری در کدام کارگاه کانکس سازی ساخته می‌شوند دارای تجهیزات به خصوصی می باشد. در این نمونه کانکس ها شاسی مورد استفاده معمولاً از تیرآهن بوده که اندازه آن به ابعاد و سایز کانکس وابسته است پس هر چقدر که اندازه کانکس بزرگتر باشد قطعاً از تیرآهن هایی با قطر و ضخامت بالاتری استفاده می‌شود.

در این نوع از کانکس ها از پروفیل آهنی در اسکلت کانکس استفاده می شود که با توجه به ابعاد کانکس ضخامت آن مشخص گردیده و اسکلت کانکس را به واسطه ضد زنگ در برابر زنگ زدگی محافظت نی کنند و ضدزنگ سبب می‌شود که کانکس غذاخوری دچار پوسیدگی نگردد و همچنین طول عمر را نیز افزایش خواهد داد.

سفارش این محصول از پیشرو کانکس

در هر صورت در زمان سفارش کانکس توسط مشتری باید مشخص شود که دقیقا مشتری چه نیازهای از کانکس مورد نظر داشته است تا مجموعه کانکس سازی پیشرو کانکس بتواند با توجه به آنچه که مدنظر بوده است کانکس را طراحی کرده و سپس آن را تولید نماید. همانطور که اشاره کرده ایم در ساخت این نمونه کانکس ها از تجهیزات مخصوصی استفاده میشود و دقیقا می توان گفت که با بکار گیری تجهیزات در کانکس میتوان یک کانکس کامل آشپزخانه و رستوران را در اختیار داشت که نسبت به بناهای سنتی مزیت های بیشتری دارند و حتی در برخی از نمونه های رایج قابلیت جابه جایی آن نیز وجود دارد.