خرید کانتینر از گروه صنعتی پیشرو کانکس بزرگ ترین تولید کننده و وارد کننده انواع کانتینر 20 فوت و کانتینر 40 فوت با استاندارد های بین المللی در کشور. قیمت کانتینر نو و دست دوم در انواع کاربری ها و سایزهای مختلف.

در این بخش، آگهی های روزانه خرید و فروش کانتینر به همراه قیمت روز قرار داده می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و صحبت با فروشنده، می توانید دکمه “تماس با فروشنده” را کلیک کرده و با فروشنده تماس بگیرید.

آگهی های روزانه خرید و فروش کانتینر

فیلتر پیشرفته
در حال بارگزاری ...
ابعاد کانتینر
کاربری کانتینر
جنس کانتینر
وضعیت کانتینر
محدوده قیمت
از
0
تومان
تا
320,000,000
تومان
مرتب سازی براساس : ارزان ترین گران ترین

در ساخت کانتینر مهمترین مسئله جوشکاری است که گروه صنعتی پیشرو کانکس از افراد متخصص به همراه بهترین نوع تجهیزات برای این کار استفاده می کند البته که رعایت استانداردهای بین المللی لازم می باشد. نمونه های طراحی و تولید شده انواع کانتینر 20 فوت و 40 فوت توسط پیشرو کانکس در زیر آورده شده است که می توانید مشاهده کنید و برای استعلام قیمت کانتینر حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید .

قیمت کانتینر پیشرو

فروش کانتینر 20 و 40 فوت

علاوه بر تولید، پیشرو کانکس اقدام به خرید و فروش انواع کانتینر اعم از (سربازی، یخچالی، مسکونی، حرارتی، حمل گاز، انواع کانتینر تهویه دار، سوپر رک، کانتینر عایق دار و غیره ) می کند و هر نوع کانتینری که مشتری درخواست کند در کمترین زمان تهیه کرده و ارسال می کند.

مشاهده انواع محصولات کانتینر در پیج اینستاگرام ما :

اینستاگرام پیشرو کانکس